Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról akik kihívóbban öltóznek?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy buliban vagy egy fesztiválon.

2019. jún. 21. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Azt,hogy f...hiányban szenvednek és fel.akarnak szedni egy alkalmi partnert.
2019. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
hogy ribān¢ok és könnyű őket megdugni
2019. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Semmi különöset. Megnézem őket, mert jól néznek ki. Egyébként semmi pénzért nem mennék oda hozzájuk.
2019. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Ha viszket,ahhoz nem kell kihívóan felöltöznöm,hogy szex legyen.Amugy semmit,ugy tetszik magának.
2019. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
7%
Izgatónak találom őket. Az viszont felidegesít, ha elvárják, hogy úgy kezeljék őket mint az erkölcsös, normális lányokat. Amennyiben tudja hol a helye, jó társaság egy ilyen lány.
2019. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
8%
Ők ebből élnek,tudjuk jól hogy miről szólnak a bulik,és a fesztiválok.Csak betegséget ne terjesszenek.
2019. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Úgy látom h hasonlóak a vélemények..

Én is így öltözöm 18 éves vagyok és így érzem magam jól ilyen ruhákban de nem vagyok ilyen sőt még egy barátom se volt és egy alkalmi partnerem se..

2019. jún. 21. 21:53
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy így érzed jól magad?

Bár éppenséggel mehetsz fürdőruhában is az utcán, csak szimplán igénytelen, mert itt a fővárosban hót redva minden.

Aztán leül a semmi tangájában a koszos ülésre.

Vagy mikor az emberek összezsúfolódnak buszon, jól összeizzadja őket.

Na, szóval érted, én nem érezném magam jól így. Pl. rövidujjú pólóban is ha belekönyökölök valami ragacsba véletlen, az elég kellemetlen.

Ezen felül nem is imponál. Szimplán csak azt látom hogy ribi.

/F

2019. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%

Ha fiatalokról van szó, akkor megmosolygom , hogy keresi még önmagát.

Ha idősebb nő öltözik így, akkor: milyen béna a stílusa (sajnos a kirívó ruhák általában nem minőségi anyagból készülnek, stb) valamint, hogy valami nincs rendben nála.

Engem csak az zavar, hogy ezek a csajok állandóan azért nyafognak, hogy semmibe veszik őket a férfiak és csak d*gásra használják őket.

2019. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Lehet,hogy a peneszvirág nagyobb ribi,mint aki kihívóan öltözködik.Azt vedd fel ami tetszik és jól érzed magad benne.Én is szeretem a szép ruhákat,ami kihangsúlyozza ami jó rajtam,és melltartót se hordok.De télen is ugyananyian akarnak lefektetni,mint nyáron,ennek nincs köze a ruhához.
2019. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!