Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról akik kihívóbban öltóznek?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy buliban vagy egy fesztiválon.

2019. jún. 21. 20:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Mi számít kirivonak?
2019. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nekem átlátszó felsők, rövid szoknyák..
2019. jún. 21. 22:21
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha igényes és jól áll neki, akkor nem baj. Nekem pl a szakadt stílus sokkal igenytelenebbnek tűnik
2019. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem botránkoztat meg, amíg nem köt belém, nem jön nekem, nem bánt. Komolyan belőletek ilyen gyűlöletet vált ki egy pár ruhadarab?

És a sok félmeztelen izzadó bácsi?

Nekem nagy melleim vannak, hordhatok garbót is, úgyis mindig lesz valami frusztrált f..sz, aki csak azért leribiz, beszól, mert nagy a mellem. Egy építkezés mellett félek elmenni, mert beszólnak valami ocsmányat.

Barátom mindig kéri, hogy hordjak kivágottabb ruhákat, de én kb. nyakig zárt cuccokban szoktam lenni emiatt is.


Lehet ribizni, kr-vzni a nőket, de arról nem a nők tehetnek, hogy sok férfinek már egy kivillanó combtól b-szhatnékja lesz.

2019. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
19%

Szánom őket amiért azt hiszik csak így tudják felhívni magukra a figyelmet. Egyszerűen nem tartom normális dolognak ha egy nő kipakolja a berendezést, szégyent hozva ezzel nőtársaira.

Buliba és fesztiválra így öltözni meg egyenlő azzal hogy "dugjatok meg, de elvárom a tiszteletet mint minden normális nő és ne használjatok ki"

2019. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Mélyen önbizalomhiányosak, az önbecsülésük nulla és ezzel kompenzálnak meg kuncsorognak figyelemért. És kicsit buták is, ha azt hiszik, hogy ezzel nem csak a tesztoszteron túltengéses pubikat vonzzák be, akik pont nem a személyiségük iránt fognak érdeklődni.
2019. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
😁😁😁Mért hiszitek,hogy nincs önbizalmuk,meg dugni akarnak?Azt veszek fel amit akarok,a férfuak tudnak viselkedni,a nyomorultakkal meg nem foglalkozom.Nyakig beöltözve is ugyanaz vagyok,mint kivágott felsőben.Érdekes 15-20 éve egy átlátszó felső miatt nem riba..ncoztak le,csak rosszindulatból,írigységből,vagy ha szerettük a változatosságot.
2019. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%

„Komolyan belőletek ilyen gyűlöletet vált ki egy pár ruhadarab?”


„Nyakig beöltözve is ugyanaz vagyok,mint kivágott felsőben.”


Miért hisszük azt, hogy ezek csak ruhadarabok?

Jelentést hordoznak. Ha valakit náci egyenruhában látsz az utcán, lesznek bizonyos asszociációid. Elgondolkodtató, hogy vajon miért viseli az illető:)


Remélem szemléletes példa volt.

2019. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
66%
Egy buliban, de főleg egy fesztiválon semmi gond nincs vele. Néha én is szoktam/szeretek így öltözködni. 15/L
2019. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy bátor, életvidám, nem gátlásos, és nem izgul azon, hogy mások mit gondolnak.
2019. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!