Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi létére hogyan 'kell'...

Férfi létére hogyan 'kell' felöltözni egy első személyes talalkozóhoz/randihoz?

Figyelt kérdés
Számít - e hogy öltözik a srác az első randin? Tegyük fel, hogy kint 30-35 fok van és nem túl előkelő helyen, tehát pl nem az operában lesz a találkozó. Korosztaly:25-30. A srác az idősebb. Mire érdemes figyelni? Köszi! :)

2019. jún. 25. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen számít. Milyen alapból a férfi stílusa? Pontosan mi a program? Ezek sokat számítanak.

Válaszolj erre, akár privátban és próbálok tanácsot adni hogy én nőként mit "várnék el" :)

2019. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy sima kavézashoz, sétához teljesen jó pl a farmer rövidnadrág normalis póló szett. Egy vacsihoz mondjuk ha nagyon meleg van twill rövidnadrág galléros póló. Ha te olyan inges pasi vagy, azt is belekombinálhatod, de ha nem szereted, azért flesleges feszengeni benne.
2019. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Miért feszengene bárki egy ingben? Azért annyira nem extrém ruhadarab.
2019. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy, hogy tudják ezt egyesek így túlgondolni.
2019. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem az ingeket. Kényelmetlenül érzem magam úgy. Ezt nevezik feszengésnek. Mi ebben olyan különleges? Mindenkinek kötelező komfortosan érezni magát ingben?


Egyébként pedig úgy öltözz, ahogy egyébként is szoktál a jobb napjaidon. Ha elkezdesz szerepet játszani, meg kényszeresen megfelelni valamiféle ellenkező nem által támasztott ideának, akkor az egy hazugság. A kapcsolat alatt úgyis kiderül miképpen ruházkodsz valójában.

2019. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!