Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen az öltözködési...

Nektek milyen az öltözködési stílusotok?

Figyelt kérdés
Nemet es kort is írjatok, előre köszönöm! 🙆

2019. máj. 2. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem határolom be, nem követek egy adott irányzatot. Ami tetszik azt megveszem. Van hogy kockás ing, van hogy blézer. 23L
2019. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Hozzám a goth szubkultúra áll közel (azon belül is a romantic/vampire goth vonal) persze hézköznapokon nem járok díszgoth cuccokba. De azért így is viszonylag érdekesen öltözködöm. Pl acélmerevítős mell alatti fűzőket szoktam rávenni a ruháimra. A ruháim többsége érdekes szabású pl szeretem a vállakat szabadon hagyó felsöket/ruhákat vagy a különlegesebb nyakkivágásokat, fűzős megoldású nyakrészeket. Kedvenc anyagom a bársony de a sok csipkés és brokát ruhám is van. Sok kifejezetten goth tèmájú ékszert hordok (persze mind ezüst színű nem szeretem a többi fém színét) Ezeket napi szinten hordom.

Szinte mindig valami egyberuhában vagy szoknya felső kombóban vagyok. Pluszban bakancsot vagy creeper cipőt veszek fel attól függően hogy éppen melyik ruhámhoz melyik lábbeli illik.

2019. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ami-legfelül-van-a-polcon irányzat.

Nem. Kor.

2019. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Elegáns.32 F
2019. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Hétköznapi.


Többnyire azt veszem fel, amihez hangulatom van.

Van egy alap ruhatáram, ami áll néhány farmerból, kötött pulcsikból, skater szoknyákból, rövidujjúkból és nyáriruhákból.

Télen farmert hordok kötött pulcsival amik alá rövidujjút veszek fel. Néha szoknyát harisnyával, ha nincs túl hideg. Illetve van két szövet-, és egy pufi kabátom.

Tavasszal/ősszel farmer, kötött pulcsi ill farmerkabát.

Nyáron nyáriruha, szoknya rövidujjúval.

Nagyon szeretem azokat a ruhákat, amik szinte minden évszakban kihasználhatóak, a farmereim, szoknyáim, rövidujjúim egész évben hordom, illetve a farmer dzsekit is abszolút kihasználom.

Nincs rengeteg ruhám, viszont pár kivételével mindent fel tudok venni mindennel.

Cipőkből többnyire két párat szoktam tartani egy évszakra, bár most kicsit több van.

Illetve van még néhány táskám (egy vászonszatyor, három kicsi és egy közepes retikül, egy városi és egy sportos hátizsák), három kalapom, valamint néhány visszafogottabb fülbevalóm.

Hasonló szetteket szoktam viselni (csak hogy kép is legyen):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


25l

2019. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az életkorom lemaradt. 22L
2019. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire sportosan elegáns, amiben jól érzem magam, nincs kizárólagosság.

Ezen felül az alkalomnak megfelelően igyekszem öltözni.

30+N

2019. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Látom, van, akinek nem tetszik az öltözködésem....Hogy mit lehet ezen lepontozni... -.-
2019. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mindenem a Sinsayról van úgyhogy a stílusom az oldalon lévő stílusra irányul.

18L

2019. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

A goth lányt milyen utolsó nyárspolgár pontozza le azért, mert leírja miképpen öltözködik? Na mindegy... Szokásos.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, az én öltözködésem alapja a japán goth ninja stílus, a techwear irányzat és a letisztultabb minimalista dolgok, valamint igyekszem a futurizmus iránti érdeklődésem is megjeleníteni. Kizárólag feketét hordok, néha nagyon minimális fehérrel.


Egy-két cipőm:


[link]


[link]



Legutóbb vásárolt pulóverem:


[link]

2019. máj. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!