Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt ajánlanátok...

Milyen cipőt ajánlanátok nyárra egy 35-40 közötti, sportos pasinak?

Figyelt kérdés
Az extravaganciát és a minőséget sem vetem meg, de az ésszerűség határán belül persze.
2010. júl. 10. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Márkára gondoltál, vagy fazonra?

Szandált semmiképp, egy laza edzőcipő esetleg,vagy sportos mokasszin("hajós"),vagy papucs,de az ne tangapapucs legyen:)

Nekem tetszenek még az olyan tipegők is,ami olyan félcipőszerűség,de szellős,körbe nyitott.(pl. O'Neill,Columbia)

2010. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, gondolatolvasó vagy :) Azt ugyanis kifelejtettem a kérdésből, hogy egyszerűen herótos gyűlötettel viseltetek a szandálok és a nyitott papucsok iránt. Legyen az b.u.z.i.papucs (tangaflipflop mittomén) vagy strandpapucs, de a keresztpántos sem. Gyakorlatilag kilőve minden olyan, ami "láttatja a lábujjakat". Azt meghagyom a csajoknak.

A hajós az jó. Azt hiszem a 'boat shoes' után szabadon, ezt bikicsunájozták 'bocsuz'-nak :) Köszi még1x

2010. júl. 10. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem semmi baj sincs egy rendes bőrszandállal. Már a középkorban is azt hordták a férfiak, nincs semmi intim a lábujjakban. Vagy neked még a csukló és bokavillantás is erotikus? :D (Régen annak számított)


A "boat shoes" tényleg nagy divat idén, de csak zokni nélkül. Szerintem egyáltalán nem higénikus.


Ha napi 8-10 órát viseled a cipőt akkor a szandál a legpraktikusabb, nyáron zoknizni nem kellemes.

2010. júl. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, az eszemmel el is fogadom az érvelésedet, lehet, hogy egy mély pszichoanalízis tudná felfedni miért, de kisgyerekkorom óta egyszerűen irtózom minden nyitott lábbelitől. Pedig semmi testi fogyatékosságom nincs, nem gombás a lábam (bár egyeseket az sem szokott visszatartani a papucs-szandál témától), de nem tetszik és tőlem nagyon távol áll. Hülyeség tudom, de én, mikor kiskoromban szülői nyomásra hordtam ilyet, mindig "meztelennek" éreztem benne magam.
2010. júl. 12. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!