Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Uncsitesómnál milyen ruhában...

Uncsitesómnál milyen ruhában legyek?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy fázós vagyok, sőt, viszont illetlen sem szeretnék lenni, épp ezért kérdezném meg, szerintetek milyen öltözet a jó, de illendő melegben? Normális válaszokat szeretnék!
2019. júl. 19. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2019. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mégis mivel lennél illetlen?! O.o
2019. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rövidnadrág/szoknya, ujjatlan/rövidujjú. Mi ezen a kérdés? :D A lényeg, hogy ne alsóneműben legyél.
2019. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél bikinit.... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


De most komolyan mi ez a kérdés? Wtf???

2019. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Póló, gatya.

Nem értem a kérdést igazából...

2019. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy a helyesírásod alapján nem tűnsz fiatalnak, ám a kérdést elnézve 10-nél idősebbnek nem gondolnálak.

Nem értem, mégis mit vennél fel?? :D Ruhát, amiben jól érzed magad...és az unokatesód előtt miért kell szégyenkezned vagy nem is tudom? Ha meleged van, valtoztass rajta, öltözz lengében. Ha megkérdezné miért, mond neki, hogy meleged volt, ha fázol, öltözz fel melegebben, ha megkérdezi minek öltözködsz, akkor mondjad neki, hogy kicsit fáztál...

2019. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!