Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táskátok van, és miket...

Milyen táskátok van, és miket hordotok benne mindennapokban? Ezeket a holmikat milyen táskába lehetne beleféretni?

Figyelt kérdés

Amiket én viszek magammal minden nap:

- kulacs (750 ml)

- ebéd dobozban

- mini esernyő

- 1 db a/5 méretű notesz

- bevásárlótáska

- könyv vagy ebook

- 2-3 tízes csomag zsepi

- reggeli induláskor egy szendvics vagy péksüti (az állomásig van csak a táskában)

- apróságok, pl kulcs, belépőkártya, tárca, hasonlók.


Egyszerűen nem férek bele a táskáimba, pedig már direkt bőrönd méretűt vettem, a jelenleginél nagyobb már kb nem is férne fel a vonat csomagtartójára... Pedig még jó lenne pár apróságot elrakni (pl napszemüveg, powerbank) de totál esélytelen, hogy beférjenek még ilyenek is.


Irreálisan sok cuccom lenne?

Mibe lehetne ennyi mindent begyömöszölni?


Nektek milyen/mekkora táskátok van, és mennyi/milyen holmit hurcoltok benne úgy egy átlagos napon?


2019. júl. 19. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Tárca

Zsepi

Nedves törlő

Tampon

Gyógyszer

Víz(600ml-s kulacs)

Kulcs

Irat tartó

Deo

Parfüm

Napszemüveg


Nem tudom mekkora így méretben, de kb egy A/4es füzet is bőven belefér(a táska magasságára értem) és persze elég széles is

2019. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na igen a testpermet, rágó kimaradt

(#11)

2019. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

Tudom nem a legszexibb, de ha hátizsák kéne ebből nem emelnek ki semmit sem


[link]

2019. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Táska tartalma: pénztárca, igazolványok, telefon, deo, nagyon pici neszeszer(egy pár lencse, 2tampon, szemcsepp, fél levél a gyógyszeremből), pici naptár/határidőnapló, félliteres palack. Én nem bírom, hogy a fél ház velem császkál a vállamon, nem is kell.
2019. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%

nagy hátizsákot hordok általában, van egy kisebb is, mondhatni inkább közepes, de mellőzöm. nem fér bele semmi. rendes, nagy hátizsákom van, fekete-szürke (mindenhez megy jórészt).

van benne átlagosan:

1,5L víz vagy egy 750-es kulacs

legyező, kis tasakban fájdalomcsillapító, ilyenek

van egy másik kis neszesszerem, abban van kézfertőtlenítő, toll, kis naptár, hajcsatok és ilyenek, powerbank és usb kábel.

van nálam zsepi, iratok, cigeretta és kulcscsomó. van egy kis vászonszatyrom is benne. szoktam vinni benne melóba ennivalót is. általában egy pulcsi vagy ing is van benne. 2 szemüvegtok is (nap-es rendes) ,meg minden más :D

én azért szavazok a hátizsákra, mert praktikus, csak felkapom és megyek, nincsenek pántok, csatok rajta. nem kell a karon lóbálva vinni, vállon igazgatni se. minden elfér benne, ami meg nem, az már lehet tényleg nem is kell...

vannak már egész menők is, nem csak ilyen cikis iskolatáskának tűnők.

2019. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!