Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk egy része miért nem...

A fiúk egy része miért nem fogta még fel, hogy az atlétatrikó alsóruházat és nem utcai viselet?

Figyelt kérdés
Utcára minimum ujjatlan pólót, de leginkább rövid ujjú pólót fel kell venni.

2019. júl. 23. 14:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az ujjatlan trikónak nincs nyakkivágása és a vállrésze szélesebb. Az atlétának nyakkivágása van és a pántja vékonyabb.
2019. júl. 23. 22:22
 12/18 $$$$$ ***** válasza:
96%
És ez miert fáj neked ? Szerintem mindenkinek joga van azt hordani amit akar. (Nyilvan értelmes kereteken belül).
2019. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

Maga a szabás ami megkülönbözteti a 2 említett felsőt.


Csak az a baj sokan keverik ezeket.


Sportolok, meg eljárok edzeni, de olyan igénytelen megoldásba nem botlottam még, hogy sportmelltartt hordott valaki önmagában.


De az tény: Plusz réteg melegíti a tüdönket a melltartók miatt.

A tömött picsukról nem is beszélve...


S megjegyzem, a férfiaknak vannak öltözési marhaságaik még ... Nem csak ez az egy. (tisztelet a kivételnek, aki tudja mit hogy s mivel kell felvenni/hordani.)


Ugye kedves vulgáris emberek általánosítanak s "tisztelet a kivételnek" elmarad 😄

2019. júl. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Nagy melegben szerintem belefér. E logika mentén a póló is alsóruházat...
2019. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
Futónadrág fiunak is lehet utcai viselet.Énis hordom és másokon is láttam már
2019. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
A baj nem azzal van,hogy hordják,hanem hogy nem tudják minek hol a helye.A strandra,boltba leugrani,kutyát sétáltatni mehet az atléta trikó,egy egész napos ügyintézésnél nem.De mindig megkülönböztette a különböző társadalmi rétegeket az öltözködés.Vannak újgazdagok,akik csak anyagilag különböznek egy átlag fizetésből élőtől,ől sem tudnak általában öltözködni,és olyan átlagos emberek akik csak anyagilag különböznek az illemet,hagyományokat,klasszist ismerő vagyonosabb családoktól,és szintén tudnak öltözködni.Aki nem tartozik az utóbbihoz,és nem is rendelkezik a családja arisztokrata gyökerekkel,az soha nem fog követni bizonyos szabályokat,nem tartja fontosnak a klasszikus öltözködést.Ez ellen nem lehet nagyon mit tenni,és talán nem is kell.
2019. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha a nőknek joguk van nem megsülni nyáron, és icipici darabokat hordani (ami megjegyzem, teljesen normális, amíg nem a magamutogatás a cél), akkor a férfiak is hadd hordjanak már olyan ujjatlan felsőt, aminek a nyaka nem az ádámcsutkáig, az ujja meg nem a könyékig ér... egyébként meg manapság ki az, aki megmondja, hogy ez aláöltözet? Senkit nem érdekel, amíg jól néz ki.
2019. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az atlétatrikó valóban alsóöltözet, éppen ezért nem arra van, hogy önmagában hordjuk, hanem hideg időben kiegészítésként póló/ing alá (az más kérdés, hogy van, aki még arra sem hordja, nagyon hidegben én igen). Ugyanakkor kertben lenni, strandra menni, kutyát sétáltatni még aláírom, belefér trikóban, de hosszabb távra menni nem. Egyébként egy vékony anyagú rövid ujjú pólóban sem lesz jobban melegem, mint az atlétában.
2020. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!