Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A férfiak mennyire bírják...

A férfiak mennyire bírják vagy nem bírják a szilikon melleket?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, kicsi lett a mellem,de a hátsóm úgyan úgy hájas.

Én nem érzem így jól magam. A férfiak elitélik a mű melleket? Nem gondoltam nagyra. B45 kosár kb.


154cm 45-46kg.


2020. márc. 8. 20:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%

Kezdj el edzeni fenékre, az izmos, kerek, szép női fenék sokkal izgatóbb a fiúk számára, mint egy bolti “csöcs”

És olcsóbb is 😉

2020. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
39%
Én nem bírom a szilikont. 45 kilóval nekem úgy kellenél, ahogy most vagy.
2020. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%

a nőknek már nagyon be kéne fejezniük, azt, hogy megváltoztatják a külsejüket a férfiak miatt

könyörgöm, ha meg akarod műttetni a melled tedd, ha nem ne

nem a melled miatt fog szeretni valaki, hidd el

saját magad miatt tedd ha meg akarod tenni, ne azért, hogy megfelelj a férfiak elvárásainak, amik mellesleg mindenkinek különbözőek, mert mindenkinek más tetszik és mindenki mást szeret

ha nem tetszel magadnak úgy ahogy vagy változtass vagy tanuld meg szeretni magad, úgy ahogy vagy

ha szereted magad az kisugárzik

a magabiztos nőkre pedig csak úgy ragadnak a férfiak ;)

2020. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Szeretem magam. Van magabiztosságom társaságba. De nem tudok magam dönteni.
2020. márc. 8. 23:20
 15/33 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem gáz a műmell. Tapintásra is rossz meg látványra is. Bár van egy szint ahol még azt mondom hogy belefér egy kapcsolatba, de inkább ne legyen egyáltalán mint hogy egy műanyag legyen.
2020. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
28%
A felvarràs még ok, ha valakinek megereszkedik, na de hogy műanyag legyen? Borzasztó csúnya, ha rondàn csinàljàk meg, ahhot màzli kell, higy valahogy kinézzen, és akkor még ott van a tapintàsa . plusz rengeteg pénz. Valami 5 évente pedig cseréltetni kell. De ha ki tudod fizetni, azt csinàlsz magaddal amit akarsz, felnőtt vagy. Csak ne pasik miatt csinàltasd, hanem önmagadért.
2020. márc. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Többnyire nem bírják - rzért nem csináltatnak maguknak.

Többnyire a nők sem bírják - ezért van többségüknek természetes.

2020. márc. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi idős vagy? Melltartó-méret alapján gyerek vagy. (Vagy troll). Nőjél még egy kicsit, legalább a fejed lágya nőjön be. (B70-es a legkisebb felnőtt nőnek való melltartóméret. A szám ugyanis a melltartó teljes hosszát jelenti cm-ben. Vagy más néven: a mellbősegedet. Amibe a bordáid is beletartoznak. Ha a te mellbőséged jelenleg 45 cm alatti, akkor a tested még igencsak fejlődésben van.)
2020. márc. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Nrm most tervezem. Felnőt korban


Jelenleg 16 vagyok es 45b volt. Ami nekem megfelelt.

2020. márc. 9. 06:47
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azt a sokszázezret hasznosabb dolgokra is el lehet költeni.
2020. márc. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!