Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A férfiak mennyire bírják...

A férfiak mennyire bírják vagy nem bírják a szilikon melleket?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, kicsi lett a mellem,de a hátsóm úgyan úgy hájas.

Én nem érzem így jól magam. A férfiak elitélik a mű melleket? Nem gondoltam nagyra. B45 kosár kb.


154cm 45-46kg.


2020. márc. 8. 20:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
28%
Ha a férfiakon múlna, szerintem elöl lenne két természetes a nőkön, a hátukon meg +2 szilikon :D
2020. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy nőként velem van a baj és most nem is a kérdésre válaszolok, de mi az a B45? Nem 45B-re gondolsz? Az viszont hogy? A legkisebb melltartó, amiről hallottam, az 65-ös volt, nem 45. Nem tudom, hogy mire érted a B45-öt.
2020. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

Úgy érzem, hogy te önmagaddal/testeddel nem vagy kibékülve és ezért, már-már elhatározásod megerősítéseképpen tetted fel kérdésed.

Itt hiába kapsz több száz megerősítő választ, az még nem a többség.

Aztán, majd ha jön az igazi és megjegyz: "jobban tetszenél, ha a teniszlabdád másutt tartanád."

2020. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
34%
16 évesen ne ilyeneken gondolkodj, hogy majd mikor rakass magadnak műmellet azért, hogy a fiúknak tetsz
2020. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50%
22-es válaszoló: a kérdező hol b45-öt, hol 45b-t ír. 45-ös melltartó nincsen, jól írod. A kérdező saját bevallása szerint 16 éves (sztem nincs annyi) és fogalma sincs melltartó-méretekről. Valszleg troll, épp szünet van a suliban.
2020. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
26%
#25, na erre ment a zöld kéz és köszi a választ. Nekem is gyanús volt ez a 45B vagy B45, valahol gondoltam, hogy ez troll, legalább is valami nem kerek. 😁
2020. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll,csak hülye és igen még nem vagyok tisztában a melltartó mérettek,ahogy anyám sem. Bocs,de nekem egyedül,magamtól kell megtanjam a hétköznapi dolgokat. A szüleimre semmiben nem tudok számítani. Mellete több mentális próblémám van. Nem kell szelólni,ha nem érzitek át.
2020. márc. 9. 16:59
 28/33 anonim ***** válasza:
31%
Hidd el, nem zavaró a természetes, sőt, sokkal jobb, mint ha ki lenne tömve.
2020. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Most már elhizem.
2020. márc. 9. 19:16
 30/33 anonim ***** válasza:
46%

Uhh figyelj, itt nem azzal van a baj, ha mentális problémád van és nem is azzal piszkál senki, hogy milyen a családi háttered.

De könyörgöm! Nem magyarázat egyik sem arra, hogy ilyen hülyeséget (mert ez az!) hordj össze, ha írsz egy nyilvános kérdést, hogy 45B meg B45... ha te sem tudod a melltartód méretét, nem is vagy tisztában vele, akkor egyébként a 45 honnan jött? Ennyi erővel 90D is eszedbe juthatott volna, vagy 245B, most csak írtam két példát. Szóval senki nem piszkált és ne is haragudj, de amiket te írtál, azok nem magyarázatok arra, hogy felteszel egy kérdést, amire választ vársz normálisan, de már a magyarázatban is olyanokat állítasz, amikről amúgy fogalmad sincs, a valóságot sem fedik. Ez kb olyan, mintha bugyiról kérdeztél volna valamit, de boxerről beszélnél, hisz végülis mindkét ruhadarabot ugyanarra a helyre húzzuk fel, igaz, "csak" annyi a különbség, hogy a nem más, akik hordják. Te szilikon mellről kérdezel, de alapból nem létező kosárméretről írsz.

2020. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!