Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül 2020-ban egy...

Mennyibe kerül 2020-ban egy mellnagyobbitó plasztikai beavatkozás? És akik már megcsináltatták, mik a tapasztalataik?

Figyelt kérdés

155 cm magas vagyok, 46 kg. A mellem egészen kicsi, épphogy valamennyire domborodik.

24 éves vagyok, már nem lesz nagyobb.

Lebeszélésre nincs szükségem, egyszeruen úgy gondolom, jobban érezném magam vele.



2020. márc. 20. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Fb plasztikai sebészet csoport. Minden kérdésedre választ kapsz😊 de privátban én is szívesen válaszolok amire tudok!
2020. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Orvostól függ, ki mennyiért csinálja. 3 kollégám (magán egeszsegugy) pl 600 ezért csináltatta meg az orvosunkkal(ő nem kért munkadijat csak a szükséges vizsgálatok, implantátum és a műtő ára volt ebben). Viszont van olyan is, hogy 1 millióert csinál valaki cicit.

Fb-n van plasztikai csoport, ott több információt tudsz szerezni.

2020. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az arak nagyon különbözöek.

Valahol megcsinaljak 850ezerert, mashol 1.2Millio, valahol 1.6 millio

2020. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
36%
Nem lebeszélni akarlak, de számolj azzal hogy elég sok férfinak nem jön be a szilikon mell, több lányt láttam már lelkileg összetörni mert dobták emiatt.
2020. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

100%ig biztos vagyok benne, hogy nem dobna emiatt senki, évek óta kapcsolatban vagyok, a barátom tud erről a vágyamról.

Neki így is elég vagyok, de nem próbál lebeszélni.

2020. márc. 20. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

nekem 2 éve 850 ezer volt

vágj bele, ha zavar, hogy kicsi a melled

2020. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!