Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aszimmetrikus arc orvosolható-...

Aszimmetrikus arc orvosolható-e műtéti beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés

Üdv!


Jól tudom, mindenkinek aszimmetrikus az arca valamilyen szinten. Én abban a helyzetben vagyok, hogy tükörben tejesen rendben látom az arcom, de amint készül rólam egy kép ki vagyok akadva a látványon.. Mintha az arcom egyik fele beesettebb lenne, mint a másik, tehát mintha az államban lenne ferdeség. Eddig senki nem mondta nekem hogy látna rajtam ilyesmit.


Volt fogszabályzásom kb. 2 éve, de elgondolkoztam azon, nem volna-e lehetséges ezt valamilyen fogászati módszerrel korrigálni, vagy esetleg botox-szal tudnának-e ilyenen javítani. Nagyon rossz érzés hogy az arcommal van gondom, mert az emberen azt nézik meg először és minden másra odafigyelek magamon, eljárok edzeni, ápoltásgra, öltözködésemre is figyelek stb.


Van olyan akinek hasonló gondja van/volt és tudott ezen változtatni?



2020. márc. 22. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hyaluronnal fel tudjak tölteni, de azt kb felevente ismetelni kell, es draga.

En nem probaltam meg

2020. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha CSAK FOTÓN van ilyen, akkor kizárt, hogy az arcoddal lenne gond, csak nem vagy fotogén.

Amennyiben tényleg lenne lényeges eltérés, akkor már biztos mondta volna valaki.

2020. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hialuronnal.


Van szalbehuzas. Azt nem probaltam.


Menj el es tajekozodj az arrol.

2020. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!