Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki hosszabb idő után végül...

Aki hosszabb idő után végül kivetette a mellimplantátumait, mesélne?

Figyelt kérdés

Nekem már 10 éve van, szép munkát végzett a doki, nem látszik műnek. Annak idején egy álmom vált ezzel valóra, mivel mindig is deszka voltam.


Még kismellűként ismertem meg a most már férjemet, ő szeretett úgy is, de megértette hogy ez mennyire fontos hogy végre ne legyen kisebbrendűségi komplexusom.


Azóta 3 gyermekünk született, és az anyasággal együtt érkezett meg bennem a "na most már kerek a világ" érzése, már egyáltalán nem gondolom hogy egy nagyobb mell tesz valakit nőiessé vagy sem.


Sőt, igazából már sokszor zavar a nagy mell... (75A ból lettem 85C).

Sportoláskor akadálynak érzem, a tapintását sem szeretem már, és régóta meglévő ciszták miatt is fájdogál. Ruhát, fürdőruhát is nehezen találok, felül mindig "nagydarabnak" érzem magam,


Egyszóval, sokszor gondolok arra hogy kivetetem az implantátumokat. De sok bennem a kérdőjel, így nagyon örülnèk ha írna valaki, aki végül így döntött:

- mennyire ereszkedett meg utána a bőr?

- kellett-e korrekciós műtét?

- milyen lett a végeredmèny?

- nem bántad-e meg? Nem jött vissza újra a kis mell miatti rossz érzés?

- mennyibe került ez a műtét? Mennyi volt utána a felépülési idő?


Nagyon köszönöm előre is, ha írtok!


2020. júl. 31. 22:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

Juj, most olvasom a valaszod. Koszonom szepen.


Nekem felvarras is kelleni fog mert a kotoszoveteim nem a legjobbak, erre is rajottem, szoval jol kiszurtam magammal. De ez van.


Irok az orvosodnak. Koszonom


Minden jot!

2022. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!