Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek is nagy, krumpli...

Szerintetek is nagy, krumpli orrom van? Kép a leírásban.

Figyelt kérdés

Soha nem foglalkoztam az orrom kinézetével, de most hogy már egy páran megjegyezték, hogy milyen nagy, elbizonytalanodtam. Folyamatosan azt nézem és bosszankodom amiatt, hogy basszus tényleg nagy. Anyukám szokta mondani hogy milyen buta vagyok, nem is nagy, csak bebeszélem magamnak. De ha már más is megjegyezte,akkor nem beszélem be magamnak..


Szerintetek?


[link]


[link]



2021. febr. 20. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk mem artott volna szembol is egy kep. igy profilbol egyaltalan nem , nem is az a krumpliforma.
2021. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont jó orrod van😊
2021. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. febr. 21. 15:53
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

1 nagyon gyorsan szedd le aképet akart tényleg te vagy rajta akár trollkodtál

2. Nem, a krumli orr az amikor széles az orcimpád az arcodhoz képest, tehát az orrodat szemből kellett volna fényképezni

Szerencsére az orrod annyira keskeny, hogy így is látszik a helyzet, az orrodra nem azért mondják hogy nagy, mert széles, hanem mert hosszú.

De még a hossza is a normalitás határain belül van, en nem műttetnem meg mert neked kevés orvos tudna jobbat összedobni, ez megy az arcodhoz.

2021. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
68%
Nem de a szád nagyon fura
2021. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is.😂 Lehet rövid az állam és azért néz ki úgy, ahogy.
2021. márc. 8. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!