Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha lenne lehetőségetek megcsin...

Ha lenne lehetőségetek megcsináltatnátok a melleteket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem így megfelelő. 75B a melltartó méretem, szóval tényleg nem nagy, de én elégedett vagyok.
2021. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is feltétlen a mérete miatt, inkább a formája miatt.
2021. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, nem àllna jól.
2021. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg, sajnos bár eleve nagyok, de lógnak, mióta kinőttek, nagyon utálom őket.

Így nekem sem a méret, hanem inkább a forma miatt esne erre a választásom. Sőt, ha választani kéne, akkor én inkább kisebbíteném + felvarratnám, ha lehetne, szilikon nem is kellene bele.

2021. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nagyon vékony a felsőtestem és ahhoz képest azért van valamennyi (65-70/B, üzlettől függően C). Az a baj, hogy az ilyen csontos mellkasokon még a kisebb implantátum is csúnyán szokott kinézni. Nyilván szeretnék szép nagy D-E melleket, de nem ehhez a testalkathoz.
2021. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Amíg nem állt módomban, minden vágyam az volt, hogy megcsináltathassam őket. Viszont mire megengedhettem volna magamnak, addigra rájöttem, hogy valójában így tetszem magamnak ahogy vagyok, semmi baj a melleimmel és igazából nem is magam miatt akartam volna, hanem mert a "húspiac" ezt diktálja. Most hálát adok az égnek, hogy annak idején nem volt rá pénzem.
2021. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Jelenleg meg vagyok elégedve mind a méretével, mind a formájával. Bár, ha valamilyen csoda folytán egyik napról a másikra arra kelnék, hogy természetes módon, magától nőtt egy keveset, biztos nem szomorodnék el. :D

Viszont megcsináltatni max. szülés, szoptatás után. Ha majd lenne lehetőségem azután, szerintem biztos élnék vele.

2021. márc. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnének sokkal szebbek a melleim, de így sincs velük semmi baj, meg vagyok velük elégedve. Nekem nem érné meg se a műtéti kockázat, se a lábadozás alatti fájdalom.
2021. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem D-s melleim vannak és amíg nem tudtam, hogy az igazi (nem plasztikázott) mellek lógnak, addig azt hittem, hogy az enyémek mocskosul rondák és senkinek se fog tetszeni. Akkor azt mondtam, hogy majd ha felnőtt leszek lehet felvarratom/kisebbítem. Én mindig is kisebb melleket akartam, volt egy csomó ruha ami a nagy melleimen vagy rosszul állt vagy nagyon kurvásan, viszont kis mellen szép lett volna.

Aztán most, hogy felnőtt lettem, rájöttem, hogy igazából szépek a melleim és még a rosszabb napjaimon se utálom őket. A műtét gondolata meg a frászt hozza rám. Szóval nem.

2021. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!