Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg csak a nagy vastag...

Tényleg csak a nagy vastag száj lehet szép?

Figyelt kérdés

Néha látok lányokat videóban vagy képeken, milyen szép nagy vastag szájuk van és minden ajak termék milyen szépen mutat rajtuk.


Pl. ilyen:


[link]


Gondolom egy részük hialuron.


Szépnek tűnnek csak kissé egyformák. Lapos arc, alien orr, hatalmas száj és ''foxy eyes''.


És én nem azt mondom, hogy nagy vastag száj vs. cérnavékony száj.


Vannak közepes méretűek is.


Pl. ilyen:


[link]


Szóval, tényleg csak az ilyen Angelina Jolie féle hatalmas száj lehet szép vagy akár egy Milla Jovovich (egy srác haverom az ő száját dicsérte) vagy Keira Knightley féle?


Milla Jovovich szája:


[link]


Keira Knightley:


[link]



2021. márc. 8. 23:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Látom több nyira csak nők írnak és gondolom a kérdező férfi véleményére kiváncsi szóval nekem inkább az összkép a fontos! szàjból van vastagból is csunya és vékonyból is szép nem az alapján döntök
2023. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom ezt , bár a kérdés már régi , az íve a lényeg nekem. Szép íve legyen a szájnak. Lehet vékonyabb is.
2023. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!