Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha szilikonos lesz a cicim...

Ha szilikonos lesz a cicim (350) cm³ előbb utóbb fel kell varratni, a súly miatt lógni fog?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 05:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Előfordulhat
43 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
72%
Ha jót akarsz ne legyen szilikonos.
2021. ápr. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Én 250 cm³-t rakattam be, íhy lett AA-ból B, de néha még ezt is soknak érzem. A 350 kicsit sok, főleg ha az eredeti nem volt ultrakicsi.

Meg még az a fontos, h naturál formájú legyen, ne magas profilú, mert az utóbbi még poreszban is visszataszító. Illetve h ne izom alá rakják, hanem fölé, ahol a normál mellszövetnek is helye van, és az izomzatot ne kelljen megbontani. Mellesleg a pokol minden kínjával is jár állítólag az izom alá rakott implant a gyógyulási szakban.

2021. ápr. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha alapból normál mellű, akkor minek ekkora, ha meg semmi cicije nem volt, akkor meg túl elüt, természetellenes ahogy kigolyózódik műtét után.

Sajnos legtöbben beleesnek abba a hibába, hogy ha lúd, legyen kövér, mindent bele, ha már egyszer műtét van.

Soha nem a nagy mérettől csinos egy nő, hanem a formától.


Az meg hogy felmerül hogy akár megereszkedhet is, akkor meg tényleg el kell gondolkodni hogy nem lőttük e túl a célt. Mellnagyobbításnál sose a lufi legyen a cél, mert az egyenlő a végeredményben való csalódással.

2021. ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Azberedetinek nincs súlya? Nem fog lógni Izomszövetvalatti nem is tud lógni. Ha morígyállomany alatti az természetesebb formályú, de nem nehezebb a szilikon sem mint amiből eredetileg van a cici. Zsír, tejmirígy és kötőszöveti sejtek.
2021. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Az inplantátum nem örökre szól, a cserekor mindig 1-el nagyobbat tesznek be a feszesség megtartása miatt, nyilván lógni fog, ha bizonyos idő/méretnél nem akarsz többet elérni, mint amit optikailag adhat fel kell varratni.
2021. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Itt nem kérdezek többet a többieknek köszönöm!
2021. ápr. 2. 13:54
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
A legszomorubb latvany, mikor az irrealisan magasra varrt mellbimbo alol csuszik lefele a mell.
2021. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

A nagyobb probléma, hogy 8-10 évente cseréltetni kell, mert elkezd szivárogni. Újabb műtét, újból hatalmas összeg.

Ahogy korábbi hozzászóló is írta, ha megereszkedik a melled a súlytól valószínűleg nagyobbat fognak berakni, ami tovább húzza

Nem úgy van, hogy berakatod és nincs vele gond.

Én személy szerint inkább lebeszélnélek róla.

2021. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

"A nagyobb probléma, hogy 8-10 évente cseréltetni kell, mert elkezd szivárogni."


Ez így ebben a formában nem igaz, mert nem tud szivárogni. A mai implantátumok szilárd halmazállapotú szilikonzselével vannak megtöltve, ha kettévágod, akkor sem jön ki belőle semmi. A szivárgás régen volt igaz, amikor a szilikonpánik miatt sós vízzel töltött implantátumokat használtak egy ideig.


Az én sebészem szerint nem kell cserélgetni az implantátumot, kiszolgál az életed végéig, nem romlik el. Alaposan kikérdeztem őt a műtét előtt, és azért esett rá a választásom, mert ő tűnt a legtürelmesebbnek, leggondosabbnak, és volt a weboldalan egy csomó fotó is a munkáiról. Dr. Csuha Lajos a neve egyébként.


Azt mondta, hogy a sikeres, komplikációmentes műtét kulcsa elsősorban az, hogy mennyire alaposan végzik el, nem kapkodják-e el. Ő tényleg rászánta az időt, ezt onnan tudom, mert altatás helyett helyi érzéstelenítést választottam, így végig ébren voltam közben, és elég hosszú volt a procedúra.

2021. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
66%
Hát,miért kell neked mű mell?:D
2021. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!