Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha szilikonos lesz a cicim...

Ha szilikonos lesz a cicim (350) cm³ előbb utóbb fel kell varratni, a súly miatt lógni fog?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 05:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

#9 jó tudni, hogy már idáig fejlődött az implant biznisz. Ez örömteli.

Neked mikor rakták be?

Kíváncsiságból jó lenne ide visszanézni 8-10+ év múlva, hogy ezidő alatt mik lettek a tapasztalataid.


Személy szerint a mellkisebbítést hasznosabbnak tartom. Nekem valahogy nem indok, hogy pszichológiai, esztétikai, stb.. okból csináltatnak emberek maguknak nagyobb mellett.

Miközben én a nagy mell fájdalmaival és problémáival küzdök minden nap.

Ez nekem úgy csapódik le, mintha valaki rendszeresen rávágna a kezére kalapáccsal, mert tetszik neki, hogy 7 féle színü a keze, és ezért fájdalommal is hajlandó együtt élni.

Jó tudom, talán úgy C kosárig az implant se biztos okoz hosszútávú fájdalmat és A-ból B kosár lehet egy más életérzés...

De én például örülnék, ha újra hason fekve tudnék aludni.

Meg aztán gyerekszülés után is megnő és kicsivel nagyobb marad a mell.

2021. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
52%
Lányok, cici témában ne itt kérdezettek, Facebookon sok plasztika csoport van, tudtok kérdezni olyanoktól, akik már átestek a műtéten 🙂 Esélyesebb, hogy érdemben tudnak bármi kérdésre válaszolni 🙂
2022. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben!
2022. jan. 8. 05:25
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki annyira utálja a mű mellett, érdekes még is mindenki irigykedik vagy rajong az igényes és NAGY szilikon nélkül nőkért 😆😌

Mondjuk szerintem az itteni válaszolok többsége meg se merne szólítani egy ilyen nőt mert annyira más szinten van.

2022. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
49%
Most a szilokonosert vagy a természetesért rajonganak? Nem egyértelmű a komment 🤣
2022. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!