Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtétet jobb minél előbb...

Orrműtétet jobb minél előbb megcsináltatni ha anyagiakban megvan rá a keretem és kihatással van a mindennapi önképre?

Figyelt kérdés
Ha ti újra dönthetnétek minél előbb megcsináltátok volna? Borzasztó ha belenézek a tükörbe csak erre tudok figyelni. Minden vágyam megcsináltatni, és félre is sikerült rakni rá az összeget. Fiatal felnőtt vagyok, a saját pénzem lenne, mégis a szüleimet tudom hogy nagyon zavarná, ha tehetnék meg se engednék. Érdemes harcolni velük egyáltalán meggyőzni hogy nekem ez sokat jelent, vagy lépjek a saját utamra és pusztán tényekkel közöljem nekik a döntést?

2021. ápr. 8. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Másfél milka? Te jó ég…akkor nagyon örülök, hogy még pont időben csináltattam, mert ez már irreálisan drága :D Ennyiért Törökországban még fullosabb orvosok is megcsinálják. Persze biztos úgy vannak vele, hogy aki 800 ezret kifizet érte, az a másfél milliót is megoldja, ha nagyon akarja.
2021. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is még várni akartam egy kicsit, de végülis megcsináltattam, amilyen hamar csak tudtam, mert szerintem nagyon gyorsan emelkednek az árak.
2021. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Januárra van időpontom, kicsit félek azért még. Nagyon vegyesek a végeredmények. Ez már a biztos időpont miatti bizonytalanságok a kezdeti magabiztosság ellenére:D
2021. okt. 5. 00:18
 14/17 anonim ***** válasza:
Kihez mész? Olyannal ne csináltasd, akinél 50-50, hogy elb_ssza…azt egy életre megbánod. Inkább spórolj tovább egy profi orvosra.
2021. okt. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A Rezek meg a Kárász is ront, pedig ők vannak kikiáltva a legjobbnak. Amit meg ezek elrontanak azzal mennek a Járaihoz, nem egy ilyen sztorit hallottam.
2021. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Jarainak is van rontott munkaja, ahogy Varga Klaranak is. (2.jara sem sikerult megcsinalni)
2021. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Megcsinaltattad?
2022. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!