Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miert szegyen ha valaki...

Miert szegyen ha valaki mellplasztikat szeretne?

Figyelt kérdés

A lapossag nem vonzo, de a plasztikaert meg beszolnak es lenezik az embert. Miert? Miert baj az, ha valaki szep, vonzo akar lenni?


Nekem semmi mellem nincs es altalaban a nagy/normal meretu notarsaim beszolnak ha szobakerul a dolog :D de ok honnan tudnak milyen igy elni? Mindenhol a kepembe toljak a nagy csocsoket es mar szinte fogyatekossagnak erzem, hogy nekem semmi nincs. Igen, tudom, hogy frusztralt vagyok emiatt, de egyszer talan eljutok oda, hogy megmuttessem. :)


25/L


2021. ápr. 24. 11:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Jo, forditsuk meg:

A ragott korom, toredezett, szaraz, apolatlan haj tetszik? A betegesen sapadt bor szep? A pattanasos, mitesszeres, zsiros bor szep? A szoros lab, intim resz vonzo? Nem? Pedig termeszetes 😂


A magam neveben mondom: nem vagyok senkinek a figyelmere, csak elegedett akarok lenni magammal, ha mar idot es energiat fektettem bele. Magamon tulsagosan nagy hianyossagnak erzem, hogy nincs semmi mellem.


Nyilvan mindenki mas es ez igy rendben is van, de pontosan ezert nem ertem miert kell azokat ocsarolni, akik tesznek vagy tenni akarnak magukert?

2021. ápr. 24. 19:39
 12/27 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Nekem meg van csináltatva a mellem, nekem is nagyon pici volt, próbáltam ellensúlyozni edzéssel a komplexusomat, hogy a lábaim, a fenekem jól nézzenek ki, de így lett teljes az összkép.

Szerintem ha zavar téged, hogy picik a melleid és lehetőséged van rá, csináltasd meg bátran!

2021. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
16%

12. Te menthetetlen vagy, nem érted hogy mit irtam. Én a természetes szépségre gondoltam, nézd meg a legtöbb modellnek nincsenek műkörmei nincsenek műszempillái, póthaj, stb. soroljam még?

Nem érted hogy attól mert megműtteted magad, nem az lesz a benyomás rólad hogy hú de jó csaj, hanem hogy nem tudtad elfogadni önmagadat, gyenge voltál. Szánalmas.

Ismétlem, a te tested, azt csinálsz amit akarsz, csak akkor miért írsz ide ki kérdést, ha nem tudod elfogadni hogy más máshogy látja.


Ne haragudj, de az írásaid alapján vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon buta. Részemről lezártam ezt a beszélgetést 😁

2021. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

#14 A modelleken pont hogy sűrűn van póthaj, műszempilla, sőt sokszor extrám smink is. Bár azt nem tudom, hogy ez hogy jön ide, szóval mindegy is.

Az, hogy kinek mi a szép elég relatív, erőől vitatkozni pedig elég buta dolog. Lehet, hogy a te környezetedben a te véleményed és álláspontod az általános, de más környezetben pedig pont, hogy csinosabbnak látják pl a szőkére festett, enyhén szolibarna, izléses műkörmökkel, és szolid műszempillával rendelkező lányokat. Szóval amit mondtál, az lehet megállja a helyét a te világodban, de a te világod butaság kivetíteni mindenkire.

Ha a kérdező azért buta mert nem tudja elfogadni a te látásmódod, akkor te ugyan annyira buta vagy, mint ő, mert te pedig az övét nem tudod.

2021. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
20%

Istenem, nem arra gondoltam hogy a kifutón mit viselnek a modellek, hanem általában hogy néznek ki. Egy szép lány sima fehér pólóban lófarokkal tornacipőben is szép. Mindenféle mű szarságok nélkül.

Persze akinek szüksége van ezekre a mű dolgokra, az foggal körömmel védeni fogja őket, és persze mindenki azt visel amit szeretne, úgy néz ki ahogy szeretne stb. én csak leírtam a véleményemet, nem erőltetem rá senkire.

Teljesen elbeszélünk egymás mellett. 😁

2021. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ferfikent amugy sok fogalmad lehet rola hogy neznek ki a modellek a hetkoznapokban.

Abban egyetertunk, hogy a szep lanyok szepek 😂 de aki nem szep az ne is akarjon az lenni? Erre nem vagy kepes valaszolni :)


Es tovabbra is: a testszor is termeszetes, akkor neked csak a szoros nok szepek? Vagy az mar megsem olyan szep?

2021. ápr. 24. 21:44
 17/27 anonim ***** válasza:
64%

Na ha valaki, akkor én tudom mit jelent laposnak lenni. Ehhez ráadásul társul egy nagyon nőies alak, 168cm/58kg, tehát nem vagyok sovány, vékony derék, széles csípő, minden adott. A cickóm viszont épphogy A-s, jobb napokon. Fogamzásgátló szedés alatt volt B-s egyedül, de tényleg, mikor elhíztam 70kilóra, akkor is csak A-s volt :D

Tini koromban nagyon úgy voltam vele, hogy na amint lehet megműttetem, viszont ma már (23 évesen) ha fizetnének SE.


Egy ilyen műtét nagyon macerás, drága, és rengeteg a komplikációs lehetőség. Ami egészséges, azt nem szabadna bántani. Mostmár sokkal többre tartom magam annál, hogy valaki hülye véleménye miatt bármi durva dolognak is kitegyem magam.

Aki beszólna hogy lapos vagyok, annak vissza szólnék, mert mindannyiunkon van ami nem előnyös.

Ha pedig valakinek emiatt nem kellenék ha szingli lennék, akkor így jártunk, több is veszett már Mohácsnál.


Nekem volt már más jellegű műtétem, amit jól elcsesztek, és majdnem lerohadt az adott testrész. Na a mellemen istenbizony nem csináltatnék semmit ha nem muszáj! Jól rá lehet ám fázni.


A másik meg, hogy mindig lesz valami ami nem jön be a testünkön, főleg mert folyton változik. Ha megcsináltatod, amint terhes leszel vagy csak 10-20évvel idősebb, máshogy fog állni, tehát újabb műtét kell, ami idő, pénz, és a siker sem garantált.

2021. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Jo hogy szobahoztad: a terhessegnek is ugyanugy vannak komplikacioi :) attol megsem retteg soha senki. Pedig ismerek olyat, akit elete vegeig elkisernek a szovodmenyek es nem tul kellemesek.


Egyebkent nem lehet gyerekem, szoval ha akarnek sem jatszana a terhesseg mint test befolyasolo tenyezo.


Illetve meg annyi, hogy az A meret sem lapos. En azt sem toltom ki es erre mondtam hogy kicsi es semmi kozott bizony van kulonbseg... :)

2021. ápr. 25. 16:31
 19/27 A kérdező kommentje:

Ja es meg mindig nem masok velemenye miatt fogom megcsinaltatni, ezt nem tudom hanyadjara irom le. Egyedul magam miatt.


A kerdes lenyege se az, hogy na legyen vagy ne, hanem hogy aki tesz magaert es plasztikaztat *barmit, azt miert kell lenezni?

*Barmit, amit onerobol nem tud megvaltoztatni, csak igy.

2021. ápr. 25. 16:33
 20/27 anonim ***** válasza:
41%

Istenem, a terhesség nem egy kategória a mellnagyobbítással de ok.

Te írtad, hogy mindig szembe jön veled valamilyen módon a nagyobb mell, és megjegyzéseket is kaptál. Nekem ne mondd hogy magad miatt, aha, mert pont ez jutna eszedbe magadtól ha a mell is csak olyan testrész lenne, mint mondjuk a térd.

Te tudod, csináltasd meg, akkor nem kell itt kérdezgetni. Azért nézik le az ilyet az emberek, mert nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy ilyen drasztikus dolgot csináltasson valaki, már bocsika.

Az alig A kosár meg szinte semmi, de volt már kisebb is, úgyhogy nem kell rinyálni.

2021. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!