Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki átesett már a mellplasztik...

Aki átesett már a mellplasztikán megbánta-e?

Figyelt kérdés
Aki átesett már a mellplasztikán megbánta-e végül, és a műtétet követő időszakban milyen hátrányokkal jár a mindennapokban,illetve mennyire volt szembetűnő az ismerősöknek kollégáknak?Értelmes válaszokat kérek

#Vívodom a gondolattal #hogy belevágok a mellnagyobbitasba #de nem szeretném #hogy feltűnjön az ismerősöknek
2018. márc. 14. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Bár nem nekem volt, de két közeli barátnőmnek.

Egyikük nagyon megbánta, már gondolkodik, hogy kiveteti. Természetesen feltűnt mindenkinek a változás. Sőt, igazából ezért is vetetné ki, mert most mindenki csak úgy tekint rá, mint "a nagymellű nő". Kb. ennyit vesznek észre belőle. Komplikációk, kellemetlenségek is voltak a műtét után, de szerencsére azok elmúltak következmények nélkül.

Egy másik (ki tudja miért) éppen a terhesség előtt csináltatta meg. Lehet, hogy enélkül is megnőtt volna neki :) Most van nagy melle, de ugyanúgy megereszkedett a szülés után, mint ahogy sokaknak a természetes szokott. Szóval így sem az igazi.

Boldogabb egyikük sem lett ettől. Igazából ők sem tudják már megmondani, hogy miért csináltatták meg.

2018. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle ember van, van, aki boldog vele, mert kisebbrendűségi érzése volt a melle miatt, és most csinosnak érzi magát, dekoltált felsőt is felvehet.


Van, aki idővel megbánja, mert kellemetlenül nagyra beszélték rá, és természetellenesnek érzi.


Van, aki azért elégedetlen, mert nem tud lemondani az újabb és újabb szépészeti műtétekről, még nagyobbat akar betetetni, pedig így is olyan a melle, mint két 2. világháborús német katonai sisak, fényesre húzott, szoláriumtól durva tapintású bőrrel.


Azt vedd számításba, hogy 10 év után cserélni kell, legyen újra sok százezred, a szilikon egy idő után szivároghat, illetve létezik tokhegesedés ( a test természetes védekező reakciója miatt), amitől az impl. zsugorodik, fura alakú lesz.

Az esetlegesen kialakuló mellrákot nehezebb észrevenni implantált emlőben. Mammográfiát akkor lehet csinálni, ha marad elég "husi" az implantátum felett, ezek az implantátumok természetesebbnek is hatnak. Amikor alig van anyag az impl. fölött, (szíjas, vékony nőnél), akkor csak az ultrahang marad, mint vizsgálati módszer, az meg nem mindent mutat ki.


Mindezek ismeretében lehet jó döntés.

2018. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy éve csináltattam meg egy jó orvos választás természetes méret választás senki nem mondja meg hogy csináltatott! Férjemmel együtt imádjuk,legjobb döntésem volt.Egyszerű hétköznapi átlagos nő vagyok! Hátrányom ?!olyan nincs 49 éves vagyok, csak azt bánom nem tettem meg 20 éve!
2018. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso:)ez eleg meggyozo volt
2018. márc. 16. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én laikus vagyok, de abban biztos vagyok, hogy nehezebb a hátnak a súly, még akkor is, ha kicsit rakatnak be. Nem vagyok ellene, mellette sem. 40 deka is számít, lehet pl egy ilyen hátránya is.
2018. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!