Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha valakinek nagyon vékony a...

Ha valakinek nagyon vékony a szája az töltesse fel vagy fogadja el?

Figyelt kérdés
Nehezen de próbálom elfogadni, bár mindig ott motoszkál bennem hogy lehet felkéne töltenem. Még nincs párom, de lehet ha lenne ő is azt mondaná hogy csináljam. Nagyon vékony.
2021. okt. 23. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Lehet csak te látod annak. Amúgy szerintem maradjon természetes.
2021. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is inkább természetes. De kinek mi. De szerintem ne is akarj olyan párt magadnak, aki azt akarja, hogy töltesd fel. Mármint, az oké, ha azt gondolja, hogy ha te azt akarod, akkor csináld, de ne akarj olyan párt, aki így megmondja neked kereken, hogy töltesd fel.


Amúgy én mindig természetes párti vagyok. Főleg ilyen tekintetben, hogy száj, meg ilyen. Szerintem a vékony szájjal sincs probléma. Az összkép számít. Szóval lehet, hogy tök jól illik az arcod többi részéhez a szád, így összességében lehet tök okés vagy, és na, a vékony száj nem jelenti azt, hogy nem lehetsz szép, vagy bármi. Nincs semmi baj a vékony szájjal. Most nem is tudom mit kéne írni, mert te úgy is úgy gondolod, hogy olyan csúnya a vékony száj, de szerintem tök mindegy, hogy milyen a száj. Mármint na, nem a száj vastagsága fogja szebbé, meg kevésbé széppé tenni az embert. De az első válaszolónak is igaza van, lehet, hogy csak te látod nagyon vékonynak. Az ember hajlamos sokkal kritikusabb lenni önmagával szemben. Valószínűleg csak te látod olyan vészesnek.

2021. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Az ajaktetovalas is lehet egy lehetőség. Csak jó szakemberrel kell megcsinaltatni.


Nezd meg pl a bolvári Beauty fb oldalán az ajaktetovasokat.

A hialuronsavas toltes meg hosszú távon elég drága mulatság.

2021. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tenném, pedig vékony a szám. Nem biztos, hogy a vastag jól áll neked, lehet, hogy így szebb az összkép. Amúgy meg ha elrontják (szokott ilyen lenni), akkor sokkal csúnyább lesz, és persze ez az egész rohadt drága.
2021. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Én még nem láttam természetes kinézetű feltöltött szájat.

Nevetséges ez a sok kacsacsőrű emlős.

2021. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy te szeretnéd. Ne az alapján dönts, hogy más mit mond, vagy hogy a párod hogyan preferálná, csak azt nézd, hogy neked hogy tetszene a legjobban.
2021. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon vékony száj esetében én megértem a feltöltést, az enyém is határeset. De azért abba gondolj bele, hogy egy ilyen nem örökké szól. Folyamatosan töltögetni kell, egyedül az implantátum ami hosszabb távú, de azt senki ne akarjon mert nagyon csúnya. Így nálam maradt az, hogy nem töltetem fel. Ha nem lesz rá pénzem megint mászkálhatok vékony szájjal és akkor nagyobb pszichés kárt okozok magamnak mintha elkezdenék vele megbarátkozni. Én azt tanácsolom ne. Főleg fiatalon ne.
2021. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
#7 vagyok: olyan szempontból értem meg, hogy senki nem akar férfi szájjal mászkálni.
2021. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2021. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem a vékonyság számít, hanem a forma. Van vékony, szép ívű, mint ahogy van vastag és ronda ívű.
2021. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!