Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikok melken,igen vagy nem?

Timiii_16 kérdése:

Szilikok melken,igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok és azon gondolkozok, hogy később lehet megcsináltatnám a melleim, mert nagyon kicsik. Olvastam és láttam, hogy a férfiak a természetes melleket jobban preferálják, mint a szilikont, viszont mindig el vannak ájulva ha egy nőnek nagyobb a melle… És ez normális, mert én nőként megnézem és irigylem, mert az a nőies, ha a nőnek szép mellei vannak és nem két pattanás. A bárátom sem akarja, de ugyan úgy legbelül biztos vagyok benne, hogy sajnálja, hogy az ő barátnőjének nincs akkora melle. Ezt magam miatt csinálnám, mert biztos vagyok benne, hogy jobban érezném magam a bőrömben, ugyanakkor félek , hogy pont amiatt nem lennék nőies, mert már nem vagyok természetes. Nem tudom mit csináljak és azért gondolkozok most, mert alaposan át akarom gondolni. A műtétet 2 év múlva csináltatnám meg.



2022. ápr. 2. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
51 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
89%

Ismerek olyan esetet, amikor a lány nagyon akarta és a párja nem, majd azért is megcsináltatta és ez végül szakítási ok lett.


"legbelül biztos vagyok benne, hogy sajnálja, hogy az ő barátnőjének nincs akkora melle"

Akinek a kis mellek tetszenek és/vagy nem bírja a műnőket, annak ne akarja senki bemagyarázni, hogy titkon mégis az ellenkezőjét akarja.

2022. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
82%
A melleidnek szeretnél társat, vagy a személyednek?
2022. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
78%

"A bárátom sem akarja, de ugyan úgy legbelül biztos vagyok benne, hogy sajnálja, hogy az ő barátnőjének nincs akkora melle."


Az önbizalmad alacsony, a barátoddal a kommunikáció és a bizalom nincs meg és feltételezed, hogy a barátod nincs veled megelégedve. Nem a csöcsödet kell növelni, hanem az önbizalmadat, mert így a kapcsolatod is tönkre fog menni. N

2022. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
65%
Igaz hogy lány vagyok, de vonzódom a nőkhöz szóval szerintem releváns a véleményem. Nekem például nem is tetszenek a túl nagy mellek, C kosár nálam kb a max. Az nem fog lógni 25 éves korodra, az feszes, és egyszerűen szép, imádom. Én az átlagos és annál kisebb melleket szeretem. De még ha a nagyobbakat szeretném is, akkor is, a természetesség egy hatalmas előny a szilikonnal szemben.
2022. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
66%

Alapvetően én sem szeretem a szilikont.

A pasik többsége a természetesen nagy melleket szertik /szeretnék.


Ha mindenképp meg csináltatod akkor se lőj túl a célon.

Sok csaj berakatja legnagyobbat és a végeredmény ugyan optikailag szép...távolról. de arányaiban nem nézki olyan jól.


Jeleneleg is ilyen cipöben járok adott egy pici csaj 2kib@szottnagy görögdinnyével. Baromira nem állnak jól neki és igazából nem is kellet volna.

A véleményem nem kérdezte, csinláta mert akarta.



Szóval csak ennyi,hogy ésszerű méretenövelés legyen.

2022. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
31%
Csináltasd meg és mirígy alattira. Észre sem fogják venni hogy nem eredeti. A pasik 95 %-a tök tufa hozzá. 25L
2022. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
37%

Mivel 2 év sok idő, ismerd meg teljesen a pasid. Én a magam részemről rajongom a szilikoncicis hölgyekért. Szerintem legalább annyian szeretik a szilikonmelleket is mint a kis melleket, de természetesen szinte divat fujjolni a plasztikázott keblekre. Továbbá szerintem egyáltalán nem veszti el emiatt egy nő a nőiességét, sőt szerintem új értelmet nyer, magabiztosságot szerez, mer élni, nem szorong a külsősége miatt. És nem kell persze a hatalmas tőgyekről beszélni, de a nagyobb cici igenis vonzóbb szerintem!:)

[link]

Példának okén Lévai Adri.

2022. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sem nagy a mellem, de megbarátkoztam vele. Sőt, egy ideje melltartót sem hordok, csak ragtapaszt, aztán szevasz tavasz.🤷‍♀️


Mi zavar bennük?

2022. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
43%

Manapság már nem csak a szilikonos nagyobbitas van, hanem saját zsírral is töltenek (vékony lányoknak is van annyi zsírja, hogy meg lehessen csinálni). Nem lesz annyira latvanyos, arcba tolós, hanem abszolút természetes hatasa lesz.


Az implantátumoknak van azért hátránya. Alapból egy ilyen műtét 1-2 milla közé esik. Ha cserélni kell, akkor még egyszer(vagy többször) rá kell szánni az összeget.

Aztan sokan inkább kivetetik egy idő után, mert megbantak.

Nagyon fontos, hogy jó szakember csinalja meg, mert egy túl olcsó, kontár munkáját nehezebb kijavitani mint elsőre jol megcsinalni.

2022. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
51%

Ha meg akarod csinaltatni, tedd meg. A te tested, te nezel tukorbe nap mint nap. Ettol a szemelyiseged NEM valtozik, amire a fentebbi valaszolo reagalt. Ha emiatt kidob, annyit is ert…

Nekem 5 hetesek a melleim, a parom “engedte”, mondta ha szeretnem es jobban erzem magam, hajra, tamogat. A mutet ota rajta van minden teher, en csak dolgozok (irodai melo). Az elso egy hetben 100%-ig kiszolgalt, o is furdetett :D ugyanugy szeretett kis mellekkel, 2 eve voltunk egyutt a mutet elott.

Ha szeretnel kerdezni, allok rendelkezesedre

25N

(En banom hogy nem elobb gyujtottem ra ossze a penzt)

2022. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!