Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikok melken,igen vagy nem?

Timiii_16 kérdése:

Szilikok melken,igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok és azon gondolkozok, hogy később lehet megcsináltatnám a melleim, mert nagyon kicsik. Olvastam és láttam, hogy a férfiak a természetes melleket jobban preferálják, mint a szilikont, viszont mindig el vannak ájulva ha egy nőnek nagyobb a melle… És ez normális, mert én nőként megnézem és irigylem, mert az a nőies, ha a nőnek szép mellei vannak és nem két pattanás. A bárátom sem akarja, de ugyan úgy legbelül biztos vagyok benne, hogy sajnálja, hogy az ő barátnőjének nincs akkora melle. Ezt magam miatt csinálnám, mert biztos vagyok benne, hogy jobban érezném magam a bőrömben, ugyanakkor félek , hogy pont amiatt nem lennék nőies, mert már nem vagyok természetes. Nem tudom mit csináljak és azért gondolkozok most, mert alaposan át akarom gondolni. A műtétet 2 év múlva csináltatnám meg.



2022. ápr. 2. 12:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
84%
500 nem sok. Nekem nulla alapra egy ízléses C kosár lett, pont illik az alakomhoz
2022. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
48%

A műmellek furán állnak, ami természetesebben is van megcsinálva... Visszataszító, tapintásra főleg.


+időnként kellene menned kontrollra, cserére stb.


Hülyeség.


A nők zömének önbizalom kell nem műsz_rok. Elnézést a kifejezésért!


Mindemellett karban kellene sokaknak tartania alap szinten a mellizmaikat és szebben állnának.


Pl laza 3cm-t is feljebb tud húzni egy napi pár perces oda edzés.


Nem kell izompacsirtának lenni, csak sima feszesítő edzés vagy torna napi 25percben karbantartásnak.


A nőiesség nemcsak az alkatban rejlik, hanem a gesztusok, mizdulatok, vuselkedés, kommunikációban is meglapulnak.


Én pl imádom párom kecses, lágy mozdulatait, szép és határozott lépteit. A kezei mozdulatain is látszik a nőiesség, pl ahogyan fogja a tollat vagy étkezik vagy bármihez ér.


Szerintem húzd fel az önképedet és ne ragadj le egy dolgon. Persze fejlesztheted, pl kis tornával.


Nekem a kényelmes egy tenyeres mell jön be, de ez mindenkinél más.


Ez épp olyan relatív, mint a szépség.


Ott is kismillió tényező, variáció, számos más-más arányok, irányok. Pl arc.


Nekem az első, ha külsőről van szó.


Volt olyan kollégám, akinek kifejezetten a nagy orrú nők a szépek. Volt olyan csaj ismerősünk, akinek a baromi szőrös palik a zsánere.

(anno azt hittük poénból mondja, de kiderült halál komolyan gondolta.)


Vicces, mert én meg kevés szőrzetemet utáltam.

Na neki már nem jönnék be xD


De pl párom pont, hogy örül a kevés szőrnek és könnyebben elfogadtatta velem ezt.


Szóval ne parázz ennyire egy dologra.


+nézd mennyi vörösszőnyeges sztár vállalta A kosaras vagy akár kisebb mellét is kifejezetten lenge ruhákban is.


Nézd meg őket, és igenis felvették a ruhákat egyenes háttal milliók elé kiállva.


34F

2022. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó, igazad van sok mindenben, de ezt a nőknek hiába mondod / mondjuk.

A nők nem a pasiknak akarnak tetszeni, hanem a többi nővel akarnak rivalizálni. Instán egymást nézegetik, kinek vékonyabb a dereka, nagyobb a műkörme, nagyobb a műszempillája, nagyobb a melle stb.

Ráadásul ismert emberek is folyton ezt tolják a képünkbe, nézd meg szinte már meztelenül pózolgatnak, naponta tucatszámra jelennek meg a félmeztelen, meztelen képek pl. legutóbb Tolvaj Reni vagy Szabó Zsófi meztelen képe… pfff

Ezek után nyilván jön majd a többi nő is sorban, hogy bibiii én is nézek így ki gyorsan kirakok magamról, műmellemről, műszempillámról stb. képeket.

Csak az a baj, hogy nem azzal kéne dicsekedni, amit egy csapat orvos átoperált rajtuk…


Nekem volt plasztikázott barátnőm, a műmell számomra is csalódás volt, mert ruhában tényleg jól mutat, de tapintásra, érzésre meg sem közelíti az igazít. Meg a tudat, hogy mit simogatsz, fogdosol … 😁

Legyen inkább akármilyen kicsi, de igazi!

Ez kb. olyan, mint amikor látod hogy valakinek gyönyörű szabályos műfogsora van, de nem arra gondolsz hogy hú de szép, hanem hogy szegénynek biztos elrohadt a saját foga, ezért kellett mű. Ok hogy szép, de nem olyan, mint az igazi…

2022. máj. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
60%

Annyira imádom, mikor a férfiak mindig mindent jobban tudnak a nőkről. Nekünk agyra sincs szükségünk, úgysem használjuk.

Tudjátok ez milyen? Mikor a demográfiai konferenciák FÉRFIAK diskuráltak arról, hogy miért nem szülnek a NŐK.

Nem mintha bármelyiket megkérdezték volna…

Annyira szánalmas, amit az utolsó 2 kommentben leműveltek.

2022. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%

Mi a szanalmas azon, hogy mas velemenyunk van, mint neked. Csak neked lehet velemenyed?

Ha mar szemelyeskedunk….

2022. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
46%

Az nem vélemény, hogy a Föld lapos, hanem baromság.

Mert kb erről szóltak a kommentjeitek.

2022. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

🤣🤣

Ok

2022. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
52%
Csinaltasd meg! Megváltozik egy nő élete ha végre lesz melle
2023. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!