Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikok melken,igen vagy nem?

Timiii_16 kérdése:

Szilikok melken,igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok és azon gondolkozok, hogy később lehet megcsináltatnám a melleim, mert nagyon kicsik. Olvastam és láttam, hogy a férfiak a természetes melleket jobban preferálják, mint a szilikont, viszont mindig el vannak ájulva ha egy nőnek nagyobb a melle… És ez normális, mert én nőként megnézem és irigylem, mert az a nőies, ha a nőnek szép mellei vannak és nem két pattanás. A bárátom sem akarja, de ugyan úgy legbelül biztos vagyok benne, hogy sajnálja, hogy az ő barátnőjének nincs akkora melle. Ezt magam miatt csinálnám, mert biztos vagyok benne, hogy jobban érezném magam a bőrömben, ugyanakkor félek , hogy pont amiatt nem lennék nőies, mert már nem vagyok természetes. Nem tudom mit csináljak és azért gondolkozok most, mert alaposan át akarom gondolni. A műtétet 2 év múlva csináltatnám meg.



2022. ápr. 2. 12:55
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
32%
Igen, láttam. De akkor minek egy olyat linkelsz, ami nem a te mondandódat bizonyítja? Arról beszélsz, hogy mennyivel jobb a szilikon, mint a kicsi, és ma már ez is lehet természetes hatású. Ezt illusztralandó meg mutatsz egy tök okés kis mellett, meg egy full természetellenes szilikont. Hiába írod odahogy jobb lesz, hiszem ha látom. Ez ezerszer jobb volt előtte. Az, hogy nem tudsz szép példát keresni, nem a mi bajunk.
2022. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

#8/21


Inkább a mérete zavar, az hogy kicsi. A formájával meg vagyok elégedve. Így nem tudok felvenni egy olyan nőies felsőt, egy alkalmi ruhàt, ami egy nagyobb mellű nőnek jól állna, mert làtszik hogy onnan “hiányzik” nekem valami… a mellek. Nekem csak a lapos mellkasom látszik és még a Push-up melltartó sem segít a látványon. :/

2022. ápr. 7. 03:56
 23/48 A kérdező kommentje:

#9/22


Igen olvastam, hogy olyan lehetőség is van, hogy saját zsírral töltessük fel a melleket. Ez a lehetőség nekem is jobban tetszett, ameddig nem olvastam, hogy természetesen egy idő után az a zsír eloszlik, ha fogyunk éltünhet, vagyis onnan is fogyhatunk, szóval nem garantált, hogy az eredmény örökre megmarad. Míg a szilikon megtartja a méretet. Igaz kellene cserélni par évente a szilikont, viszont ezt sem csinálja mindenki. A szilikon mell megmarad, a saját zsírral feltöltött meg nem feltétlenül. Az ár meg kb ugyan ott mozog. Tehát az utóbbi , vagyis a zsír feltöltéses opció fölösleges pénzkidobás lenne, mert a várva várt eredmény , amiert kigyüjtöttem azt a pénzt, nem marad meg hosszas ideig.

2022. ápr. 7. 04:06
 24/48 anonim ***** válasza:
29%
Ha szép a formája, akkor főleg ne műttesd meg, szerintem.
2022. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
45%

#21 mar mast nem tudok, csak nevetni rajtad😂 tobb szaz plasztikai sebesz van, nezegesd az oldalukat. Jo hogy mar azt nem mondod hogy kuldjek a sajatomrol, amirol szinten nem mondja meg senki hogy szilikon😂

Az az “okes kis mell” meg jo egy 12 eves kislanynak, de nem egy nonek😂

2022. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
32%
A szilikonmell nem mell.
2022. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
46%

#25 Azt írod, a szilikon mell is lehet szép, és linkelsz egy képet egy olyanról, ami nem szép. Szerinted sem, csak mellé írod, hogy majd egyszer szép lesz. Pusztán erre akartam rámutatni, hogy ennek így semmi értelme. Nem nézegetek én képeket, mert nem érdekel, nekem a szilikon mell nem izgi. Te akartál engem meggyőzni, de nem sikerült. És ne reménykedj, a tiéd sem érdekel senkit.

Az utolsó mondatoddal csak magadat égetted le.

2022. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
36%

Egyetértek, egyáltalán nem izgi a szilikon mell, nem is értem miért gondolják a nők másként.

Inkább ebben is csak egymást majmolják...

2022. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:
51%
Szerintem inkább legyen szilikon és telt (nem óriási nagy), mint pici és természetes. Ha nehezen fogadod el így magad, akkor érdemes minél előbb megcsináltatni, mintsem hogy évekig élj olyan testben, amit nem szeretsz.
2022. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
43%
Ha nehezen fogadod el magad, akkor vagy a műtétre adsz ki mondjuk 800e Ft-ot vagy elmész egy pszichológushoz mondjuk 400-ért.
2022. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!