Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikok melken,igen vagy nem?

Timiii_16 kérdése:

Szilikok melken,igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok és azon gondolkozok, hogy később lehet megcsináltatnám a melleim, mert nagyon kicsik. Olvastam és láttam, hogy a férfiak a természetes melleket jobban preferálják, mint a szilikont, viszont mindig el vannak ájulva ha egy nőnek nagyobb a melle… És ez normális, mert én nőként megnézem és irigylem, mert az a nőies, ha a nőnek szép mellei vannak és nem két pattanás. A bárátom sem akarja, de ugyan úgy legbelül biztos vagyok benne, hogy sajnálja, hogy az ő barátnőjének nincs akkora melle. Ezt magam miatt csinálnám, mert biztos vagyok benne, hogy jobban érezném magam a bőrömben, ugyanakkor félek , hogy pont amiatt nem lennék nőies, mert már nem vagyok természetes. Nem tudom mit csináljak és azért gondolkozok most, mert alaposan át akarom gondolni. A műtétet 2 év múlva csináltatnám meg.



2022. ápr. 2. 12:55
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
49%
"Szilikok melken" semmiképp ne legyen. Viccet félretéve, még nőhet, pl ha felszedsz pár kilót, akkor esélyes, hogy a melled is nől. Nekem is kicsi volt anno, gondolkoztam műtéten, aztán híztam kicsit és most tökéletes méretű, ennél nagyobb nem kéne.
2022. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim válasza:
19%
Az előttem szólónak nagyon igaza van. Próbálj meg legalább 10 kilót hízni mielőtt műtétben gondolkodsz. Olcsóbb :)
2022. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez bruttó hülyeség, még 10 kiló hízással se fog elérni olyan változást a mellméretén, mintha műtéttel tenné. Ezzel szerintem kár bíztatni...
2022. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
78%
50 es 70 kilosan is ugyanugy kicsi volt a mellem. Na akkor mi van? En 2x annyit hiztam, amennyit javasoltok
2022. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
44%
#31 vagyok. Nem +10 kilóról beszéltem és nem is azt írtam, hogy akkor biztosan nő, hanem azt, hogy esélyes. Nyilván a genetika is befolyásolja, de ha nagyon sovány a kérdező, akkor az a pár kiló plusz simán megnövelheti. Nem tudom, ezen mit nem lehet érteni...
2022. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
38%
#33-34: Ha már emlegették a beletörődést, a többszáz ezres pszichológust és a mellnagyobbítást megoldásként, akkor egy egyszerű étrendbeli változtatás egy kis súlygyarapodás érdekében miért ne lenne kipróbálható alternatíva? Érthetetlen ez a hozzáállás.
2022. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
34%

Ha zavar,csináltasd meg.A te tested,ne mondják már meg mások,hogy mit csinálj vele.

Mindezek ellenére én egy kismellű nő vagyok,hiú vagyok a megjelenésemre,de szerencsére ez kimaradt,soha nem zavart.Persze,ruhavásárláskor van,hogy az xs-ből is kiesik a nem létező mellem,de azért nem fogom megműtetni

2022. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
40%
Azt teszel a testeddel, amit akarsz. Elég rossz ízű, elcsépelt duma, de van benne igazság. Szerintem minden válaszoló ugyanúgy fog aludni a döntésedtől függetlenül, viszont azt mondom, hogy előbb keress természetesebb megoldásokat a problémára. Az operáció, már csak az ára és a kockázatossága miatt legyen a végső megoldás.
2022. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
34%
Aztaqrva megint megpróbáltam olyan választ adni, amiben részben mindenkivel egyetértek és megint lepontoztak a sárga földig. Szerintem ez az igazi tehetség.
2022. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
38%
Ja csináltasd meg de legalább 500-as szilikont rakass hogy jó nagy melleid legyenek.
2022. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!