Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nőhet még a mellem vagy...

Nőhet még a mellem vagy inkább műttessem meg?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még mindig A kosaras melltartót hordok. Világ életemben a nagy mellek tetszettek és olyat is szerettem volna, de sajnos nem úgy néz ki, hogy valaha is teljesülni fog ez az álmom. 17 évesen kezdtem fogamzásgátlót szedni és amiatt végre jó rám a legkisebb melltartó, de én sokkal nagyobb melleket szeretnék. Próbáltam már hízni is kicsit de az összes felszedett kiló a hasamra és a combomra ment. Lehetséges hogy 1-2 éven belül még nőni fognak a melleim vagy mondjak le arról, hogy természetes úton meglesz amire vágyok?

2022. júl. 15. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket sem. Inkább keress fel egy pszichológust.
2022. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Néha elborszaszt, hogy mennyi idióta leánytársam van.
2022. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Testkepzavar!

Pszichológus kell neked, nem sebész.

2022. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

"Próbáltam már hízni is kicsit de az összes felszedett kiló a hasamra és a combomra ment." ...ok

Szerintem meg agyat műttes magadnak. Már bocsánat.

2022. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem hogy miért kell idiótázni azért mert nagyobb melleket szeretnék. Van amit el lehet érni edzéssel meg hasonlókkal, van amit nem. Ne aggódj attól hogy valakinek mű melle van még nem lesz degenerált. De nagyon szeretem az olyan embereket akik általánosítanak.
2022. júl. 15. 17:04
 6/17 A kérdező kommentje:
Jaj lehet azért nem tetszik pár embernek ennyire amit írtam mert kifelejtettem, hogy nem mellnövesztés céljából szedek fogamzásgátlót hanem rendszertelen és fájdalmas menstruáció miatt :)
2022. júl. 15. 17:06
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

#5

Nem azzal van a probléma. Én azon kaptam gellert amit a 4-es is írt. Egyébként meg nem, nem fognak nőni. 16 éves kortól már nem nő semmit.

2022. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelzem, nem húzom le senki válaszát, de nem értek egyet az előttem szólókkal.

Szerintem, ha valóban nagyon elégedetlen vagy a melleddel, akkor műttesd meg nyugodtan, de én a helyedben várnék vele 2-3 évet.

Még változhat a véleményed, és az implantátumot eltávolíttatni és korrekciós műtéteken átesni sokkal kellemetlenebb és drágább lenne. Plusz, a mellednek utána már soha lesz soha természetes formája.

Nem lebeszélni akarlak róla, csak arra rámutatni, hogy gondold át alaposan. Adj magadnak 2-3 évet mert még nagyon-nagyon fiatal vagy, sok minden változhat az életedben. Ha később is jó ötletnek tartod, akkor nyugodt szívvel belevághatsz.

2022. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Teljesen érthető, de nem hiszem, hogy ismeretlenül le kéne hülyézni bárkit is csak azért mert testképzavara van vagy mert máshogy akar kinézni. Személy szerint én a stíluson akadtam ki amit a 4-es felvett. Nincs azzal semmi baj, ha az ember kritikus, de az ég szerelmére hát tényleg ennyire normális dolog bántani a másikat? Mert még ha egy mondatot sem tudnék helyesen leírni akkor valamilyen szinten érthető lenne a komment. Akkor sem elfogadható egy ilyen megnyilvánulás de ezzel saját magáról festett negatív képet és nem rólam.


Azoknak akik a pszichológust írták, köszönöm szépen. Sajnos nehezen tudok megnyílni embereknek így a legutóbbi alkalommal sem használt túl sokat, de köszönöm a segítséget ❤️

2022. júl. 15. 17:34
 10/17 A kérdező kommentje:
#8 köszönöm a választ! Pont azért is írtam ki a kérdést, hogy kicsit könnyebb legyen dönteni. Tudom, hogy sokkal jobban tetszenék magamnak ha nagyobb melleim lennének, de azt is tudom, hogy a mostaniakkal sincs semmi baj azon kívül, hogy kicsik. A formájuk is szép és nem is különböznek, egyszerűen csak nem vagyok elégedett a méretükkel. A 2-3 év várakozás jó ötletnek tűnik, csak olyan régóta reménykedem, hogy még nőni fognak és az a pár év nagyon hosszú idő.
2022. júl. 15. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!