Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nőhet még a mellem vagy...

Nőhet még a mellem vagy inkább műttessem meg?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még mindig A kosaras melltartót hordok. Világ életemben a nagy mellek tetszettek és olyat is szerettem volna, de sajnos nem úgy néz ki, hogy valaha is teljesülni fog ez az álmom. 17 évesen kezdtem fogamzásgátlót szedni és amiatt végre jó rám a legkisebb melltartó, de én sokkal nagyobb melleket szeretnék. Próbáltam már hízni is kicsit de az összes felszedett kiló a hasamra és a combomra ment. Lehetséges hogy 1-2 éven belül még nőni fognak a melleim vagy mondjak le arról, hogy természetes úton meglesz amire vágyok?

2022. júl. 15. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#8-as vagyok: azért is írtam, hogy nem értek egyet a többiekkel, mert meg tudlak érteni.

Nekem is tök pici melleim voltak ennyi idősen, szinte nem is voltak... bár én szörnyen sovány is volt. Nagyon utáltam. Persze, próbáltam viccesen hozzáállni, pl. sokszor mondtam azt, hogy az orrom a legkisebb testrészem - a mellem után :)

Aztán 22 évesen egyszer csak azt vettem észre, hogy híztam néhány kilót, a sport miatt arányosan, és lett egy kis dekoltázsom. Nem nőtt nagyot a mellem, épp csak annyit, hogy formája lett, de az már jól nézett ki. Akkor tettem le a műtétről, és az addig összegyűlt pénzből elmentem nyaralni a barátaimmal :D

Bár nem akkora, mint amiről álmodoztam, még mindig csak B kosaras, de nekem nagyon tetszik.

Még nálad is változhatnak a dolgok. Ha nem is akarsz 2-3 évet várni, legalább 1 évet adj magadnak! 1 év alatt is alaposan átgondolhatod még, és utána majd döntesz, mi lenne számodra a legjobb ;)

2022. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj még a műtéttel. Mármint, szerintem az ember ilyenkor még olyan fiatal, érdemes várni pár évet, lehet, hogy akkor már máshogy látod majd. Ha pedig pár év múlva is így látod, és tényleg annyira akarod, akkor műttesd meg. Én nem vagyok plasztika ellenes, se semmi ilyen, szerintem ha az ember egy adott dolgot tényleg annyira nem szeret magán, hogy a műtéten kívül el sem tud képzelni más, akkor csináltassa meg, de azért gondolja át alaposan. Például én se szeretem kifejezetten a melleimet, sok fogyás után lógnak valamennyire (és amúgy kicsi melleim vannak, szóval még csak nem is az, hogy nagyok és lógnak, nem, hanem elég kicsik), viszont én kétlem, hogy valaha megműttetném. Egyszerűen nekem ez nem ér meg annyit. Kinek mi. Egy ilyen döntést mindenképp alaposan át kell gondolni, nem szabad elsietni, pláne, hogy szerintem ahogy idősödik az ember, egyre kevésbé fogja az ilyen dolgokat olyan fontosnak tartani, szóval tényleg, adj magadnak pár évet, hogy jól átgondold. Ha pedig egyszer végképp elhatározod, hogy akarod a műtétet, az is rendben van, szerintem nincs benne semmi elítélendő, csak ne siesd el a döntést.
2022. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy már nem fog nőni. Ha tényleg nagyobbakat akarsz, akkor a műtét a megoldás de én is azt mondom, várj még vele. 19-20 évesen még formálódik a test, ha ahhoz választasz méretet és formát, lehet hogy pár év múlva már nem fog illeni hozzá. 25-26 éves korig még gondolkodj. Na meg nem olcsó dolog, a jelenlegi helyzetben nem hiszem, hogy ennyi idősen a mellműtétnek kellene lenni a prioritásnak, előbb legyen biztos kereseted, amiből majd finanszírozod.
2022. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Végül úgy döntöttem, hogy még adok magamnak időt, hogy eldöntsem. Viszont elkezdek rá gyűjteni, hogy addigra meglegyen rá a pénz.


#13 igen tudom, a biztos kereset is fontos. Igazából a koromhoz képest szerintem jól keresek. Szabadidőmben alsós diákokat korrepetálok angolból és matekból meg nyáron pincérkedem is 😊 Persze ha végeztem az egyetemen akkor azért jobb lesz a helyzet

2022. júl. 15. 22:35
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
[link] Szerintem ez a nő értelmesen elmondja az ő véleményét hasonló témával kapcsolatban. Mellékesen egy igazán szexi hölgyemény.
2022. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, mivel én is így vagyok. A kosaras melleim vannak, és borasztóan zavar, hogy ennyire lapos vagyok. Nekem 13-14 éves korom után már nem nőtt semmit, úgyhogy valószínű neked se nagyon fog.

Nem tudok sok értelmeset tanácsolni, az tényleg nem hülyesèg, hogy várj vele még egy kicsit. Implantátumon én is gondolkodtam, de eléggé tartok tőle, mivel tényleg nem lesz akkor már természetes (se formára, se tapintásra) és nyilván van kockázata, nem biztos, hogy beválik, vagy hogy tetszeni fog. Meg nyilván nem tart örökké, cserélni kell bizonyos időközönként.

Szóval lehet marad az elfogadás. Meg szerintem aki szeret, az ezzel együtt is fog.

2022. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ne foglalkozz a sok szaréletűvel.:) Ezek itt élik ki magukat, támadnak mindekit, de a valóságban a pofájukat nem mernék kinyitni, ezt garantálom. Itt viszont azt hiszik ők a faszagyerekek, amikor valójában csak névtelen kis senkik. Nem szabad komolyan venni őket, főleg hogy incelek, meg 40 éves szüzek járnak fel jellemzően erre az oldalra. Persze van kivétel, csak kevés.

Műttesd meg nyugodtan a melled, ha téged az tenne boldoggá/elégedetté. Hidd el, a nők 90%-a biztosan megcsináltatna magán minimum 1 dolgot, ha ingyenes lenne a beavatkozás/kezelés. Nem kell neked pszichológus, nem attól lesznek nagy melleid. Ez a hülye duma az elfogadásáról tiszta röhej, és csak azok mantrázzák, akik amúgy rondák és ráadásul csórók is, ezért nekik nem telik se plasztikára, se semmire, csak az “elfogadásra” és beletörődésre. Nehogy azt hidd, hogy ők elégedettek magukkal. Ezt csak mondják, de ha teli lennének pénzzel rögtön rohannának a plasztikai sebészhez.

2022. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!