Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Rubint Réka jó csaj, vagy...

Rubint Réka jó csaj, vagy csak egy plasztikai referencia? Mi szép benne, és mi nem?

Figyelt kérdés
én a szemeitől kiakadok...mint aki üvegszemű,mintha sose pislogna
2008. dec. 27. 13:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem Rubint Réka nem jó csaj.Nekem legalábbis nem tetszik.Lehet,hogy jó alakja van,meg melle (ami plasztikázott persze)de nekem nemtetszik. a szemei furcsán állnak:D és az a mosoly...

engem nagyon idegesít:D

25/f

2008. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a teste tökéletes, főleg, hogy már két gyereket szült is. Igaz, hogy műmelle van, de akkor is nagyon sokat sportol, ad magára. A feje viszont botrányos. Szegény nem tehet róla, de a fogai, szeme stb...

29/nő

2008. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon mű, nekem nem tetszik.
2008. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%

Ha végigsétálok az utcán, két percenként találkozom jobb csajokkal.

Mi szép benne? Szerintem a bankszámlája.

2008. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%
Jó hogy két gyerek után így néz ki, hisz semmi más dolga nincs egész nap csak a teremben ugrabugrálni! A feje nagyon gáz, de attól akadok ki a lagjobban, amikor elkezdi az "apácska" szöveget! Hányinger kerülget! De a legnagyobb szégyene, hogy megtagadta a saját családját! Egész pontosan a keresztapját! Elfelejtette, hogy ő is faluról indult!!!
2008. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
34%

szerintem jó csaj

büszke lehet magára

az hogy nincs más dolga.....(előttem szóló)

hát nincs de ez a munkája te is lehettél volna az ami ő mindenki maga választja meg a szakmáját

20/N

2008. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
66%

nem a mű-léttel van elsősorban probléma, hanem azzal, hogy úgy néz ki a feje minden fényképen, mint egy csivava, ami nekiszaladt a forgóajtónak és visszapattant róla.

*robin*

2008. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
61%
Nem szép, de buta is...
2008. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
53%
Jaja...kicsit sem szép,de legalább agya sincs sok.
2008. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem jó nő.


A teste nagyon közel áll a tökéleteshez, viszont a melle ugye nem valódi. Ebben semmi kivetnivalót nem találok, két gyerek után elfogadható, hogy felvaratta és szilikont rakott bele.


Azt is vegyük hozzá, hogy neki semmi más dolga nincs, minthogy tökéletes testet csináljon magának, hiszen ebből él. Neki az a dolga, hogy így nézzen ki és ezt jól csinálja, erről nem lehet vitázni. Viszont sok embert taszít a túlzott tökéletessége illetve van aki szerint nem esztétikus mikor valakin nincs egy gramm zsír sem. Ez egyéni izlés kérdése.


Ami az arcát illeti, ez megosztja az embereket. Egy biztos: kettes tipusú harapási rendellenessége van, azaz a felső fogsora előrébb van mint az alsó. Elég jelentős különbség van a kettő között. Egy fogszabályzó szakorvos rendbe tudná rakni, de valószínűleg műteni is kellene. Ez szerintem sokat levon az arcesztétikájából. Az arcával amúgy más gond nincs. Nem a legszebb arc a világon, de teljesen rendben van.


A szemeivel sem látok problémát, de a szépség erősen szubjektív. Megértem, hogy másnak nem jön be.


A szellemi képességeire nem utalt a kérdés, ezért nem gondolom, hogy arról bármit is kellene írnom.


Egyébként biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan csak irígységből húzzák le.

2008. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!