Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Rubint Réka jó csaj, vagy...

Rubint Réka jó csaj, vagy csak egy plasztikai referencia? Mi szép benne, és mi nem?

Figyelt kérdés
én a szemeitől kiakadok...mint aki üvegszemű,mintha sose pislogna
2008. dec. 27. 13:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó válaszoló, te nagyon hülye vagy.

mint már korábban is említettem, összeteszem a 2 kezem, hogy nem vert meg a sors olyan csúnya arccal, mint ami neki van. egyszerűen rém ronda.

2009. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó válaszoló, te vagy a nagyon hülye. Összetennéd a két kezed, ha olyan testet kaptál volna a sorstól, mint ami neki van.


Az arcesztétika pedig izlés kérdése, ha nem vetted volna észre. Az én pofám randa mint a bűn, mégis van több olyan nő aki szerint a világon a legszebb.


Egyébként baromira nem értem, hogy miért kell ilyen erőszakosan reagálni azért mert valakinek valami tetszik vagy nem tetszik.


Jajj, én utálom a pacalt, te meg szereted? Hülye vagy. De ha a dobostortát szeretnéd, akkor nem lennél hülye.


Óvoda...

2009. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
17%
Utolsó előtti válaszolónak üzenem hogy magadról beszélj igy! én is tudok rád ilyet irni te barom állat!Biztos te is olyan ronda vagy mint Ő!!!!
2009. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
78%
Szerintem is olyan,mintha folyton vicsorogna...
2009. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
88%
Az alakja jó, de nem szeretem, ha egy nő túl izmos, inkább legyen nőies. Amúgy nem túl természetes, és az arca sem tetszik.
2009. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
54%
CsunyA csont fejű liba!!!!Inkább a fogait tehetné rendbe,mert orra fog benne esni akkora........!!!!!!
2009. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%
Én láttam élőben őt az Agárdi pop strandon,előttem állt gofriért a sorban,aztán aerobikot tartott :D De nem ez a lényeg,az arca: kitágult pólusok,lyukas arc,ráncok a szemek alatt. a köldöke pedig nagyon gusztustalan. abszolút nem szép...
2009. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
72%
a küldöke tényleg undorító, de az alakja jó nagyon. Mondjuk kiváncsi lennék hogy nézne ki ha főznie kéne, mosnia, takarítania, és a gyerekeket hordaná oviba (suliba?), plusz mellette mondjuk dolgozna 8 órát (nem mint edző)
2009. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
59%

ok, akkor aki fennhangon fikázta, hogy ilyen meg olyan ronda RR, akkor linkljen már be magáról képet, csak az objektívitás végett:) persze az evindens, hogy én is baromira szép vagyok, pláne, hogy itt senki se lát


amúgy a válaszom: izlések és pofonok... remélem ezzel megoldódott életed legnagyobb problémája

2009. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
75%

Én csak a többséghez csatlakozom, és persze önmagamhoz hűen a véleményemmel. Szerintem a nő állati ronda, lófejű, agyonszolizott műnő, kifejezéstelen szempárral amiből az önteltségen kivül semmi sem sugárzik.

Az alakja meg, hát igen. ebből él tehát valószinűleg nagyon izmos és maxon van, de fiús az alakja, nincs dereka, olyan FATÖRZS testű...semmi kerek,nőiest nem látok benne....

2009. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!