Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Rubint Réka jó csaj, vagy...

Rubint Réka jó csaj, vagy csak egy plasztikai referencia? Mi szép benne, és mi nem?

Figyelt kérdés
én a szemeitől kiakadok...mint aki üvegszemű,mintha sose pislogna
2008. dec. 27. 13:28
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
52%
A hasa nagyon csúnya. Arca is csúnya. Hülye elméletei vannak, a fiát úgy tűnik jobban szereti mint a lányát ami nekem nagyon furcsa.
2009. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Rubint RÉka egy k*rva
2009. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a teste az figyelemre méltó (igaz, hogy műmelle van...) de a feje az nagyon rusnya...és ezt nem csak én mondom :) L/19
2009. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
9%
Lehet, hogy jó, de nem csaj. :D
2009. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is volt kockás hasam 52 kilóhoz, műtét nélküli kerek mellekkel, igaz, 22 évesen. Most tízzel több vagyok, és örülök, hogy kilóban is tízzel több van rajtam. Nőiesebb lettem, formás, kerek, olyan jó kis husi, és a férjem is imádja:)Tessék megnézni Patricia Arquette-et a Médiumban, nekem ő a NŐ.

Sokkal boldogabb is vagyok mint 52 kilósan (igaz, a hasizom még megvan, némi pocakkal az elején:)) )Nem biztos hogy a kilók okozzák a nagy boldogságot, de az az élet velejárója hogy az ember nem marad mindig a kamaszkori súlyában.

Hogy kinek milyen feje van, arról tényleg nem tehet, és nem is a pókharapás itt a téma, attól még lehetne szerethető.

Ami eltorzítja, az az affektálás, nyávogás, vihogás, és hogy ordít róla: példaképnek tartja magát. Szerénység nulla, alázat nulla, önvizsgálat és önkritika nulla.

Attól hogy az izmok ugrálnak a tükörben, még senki sem tökéletes.

Én egy csomó testépítőt ismerek, és néhány kivétellel, akik kommandósok, mind attól fél hogy nyápic kis idióta. Pedig nem lennének azok, de mivel ilyen görcsösen akarnak Schwarzenegger lenni holnapra, ordít róluk a kisebbségi érzés.

2010. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
53%

Mennyire igazad van!

Halálom, ha valaki többnek mutatja (akarja mutatni) magát, mint amilyen valójában.

2010. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
9%

Egyetértek, hogy irritáló személy, a cölöbség ezzel jár, de férfiként csak azt tudom mondani, hogy nálam megüti a mércét, simán megönteném.

Az arca tényleg olyan, mint aki egyszer nagyon elcsodálkozott és úgy maradt, de ki az itt, aki hibátlan?

Másokat szeretünk csak kritizálni?


Már nem a jónőségéhez tartozik, de mint ember nekem fura az amiket csinál. Például ezen a képen "dugjmeg" öltözékben a kislánya mellett pózol:

[link]

2011. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!