Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Rubint Réka jó csaj, vagy...

Rubint Réka jó csaj, vagy csak egy plasztikai referencia? Mi szép benne, és mi nem?

Figyelt kérdés
én a szemeitől kiakadok...mint aki üvegszemű,mintha sose pislogna
2008. dec. 27. 13:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
88%

Én ismerem személyesen, és valóban nem irigységből mondom, de élőben még csúnyább szegény. Ha azt tekintjük, hogy egész nap csak a testével van elfoglalva, hetente jár kozmetikushoz, 3 naponta fodrászhoz, hétvégente lávaköves kezelésre, sófürdőre, és masszázsra, ja persze reggel jön a sminkes hozzájuk, akkor azt kell, hogy mondjam, ne csodálkozzatok. Csodálkozni csak azon lehet, h ezek ellenére sem lett bombanő.


Nem vagyok egoista, ne gondoljatok beképzeltnek, de a magam természetességében a férfiak szerint sokkal szebb vagyok, mert amit látnak, igazi, és nem havi százba kerül.

2008. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
63%

Unszinpatikus, nyervogós, beképzelt...

Kiakadok, ha megszólal. Baromira tud idegesíteni a hangja.

2008. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%
Süt róla az ostobaság már ránézésre is. Ez sokat levon a "szépségéből".
2008. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
77%
Semmi nem szép benne. Ez a nő túl sok. Nagyjából mindent túlzásba visz, amit csak lehet, ráadásul kiharapja a pókot a sarokból. :-S
2008. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
66%
Én egy faluban laktam vele és egy csoportba jártunk még annó oviba. Már akkor sem szerettem, mert akárhányszor hivtuk játszani sosem engedték ki a szülei.Csak otthon az udvaron lehetett az állataikkal.Hát elég rég volt de a mai napig emlékszem milyen ronda ,kövér és nyávogos volt.Szerintem jókor volt jó helyen azért jutott idáig.Nem az irigység beszél belőlem,de a feje tényleg borzalmas és még beszélni sem tud rendesen.Ha nekem is Shóbert Norbi lenne a férjem nekem se lenne más dolgom mint tornázgatni,szolizni,masszázsra járni stb.
2009. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
66%

Egyszóval: ronda mint a bűn. lófeje van.

és hülyén vihog, szinte nyerít. nem csoda, hiszen egy ló.:D

és nem vagyok irigy. inkább hálás vagyok, h nem olyan a fejem, mint neki.

2009. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
75%
A teste akkor is tökéletes (láttam élőben is), de azon kívül, hogy magával foglalkozzon semmi más dolga nincs.
2009. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
81%
jó az lakja nekem az arca nem tetszik meg ugy maga a csaj sem
2009. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
78%
Szerintem is műnő. Arról, hogy milyen arccal születik valaki nem tehet, de azt el kell ismerni, hogy két gyerek után is jó alakja van, bár neki más dolga sincs, mint edzeni, hiszen a munkája is az. Nekem a hasa nem tetszik, túl izmos, férfias, egy nőnek legyen dereka, ami neki nincs. Egyébként szerintem esze sem sok van. Előttem leszerepelt A sztárok a jégenben és a Hal a tortánban is.
2009. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
24%

lehet megint lepontozni

szeretnétek ti ugy kinéznim sztem mint ő

sok tepett pics*jú rosszindulatú irígy pi*a

2009. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!