Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek mellműtétre...

Szerintetek mellműtétre költsem a pénzt, vagy utazásra, fesztiválozásra, tanfolyamra?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, évek óta célom, hogy összegyűjtsem a pénz egy mellnagyobbításra, ami most sikerült is és megvan az időpontom is a műtétre szeptember elejére.

Viszont így hogy itt van ennyi a pénz (1.5M) Ft a kezemben, elgondolkoztam azon, hogy mi mindenre költhetném még, ami akár hasznosabb vagy másként okozna boldogságot. Lassan elkezdek dolgozni és szinte az utolsó 1-2 évem maradt arra, hogy szabadabban utazhassak és bulizzak, viszont már befizettem az előleget a műtétre és hát egy cseppet sem félek tőle, nagyon várom és erre vágyok évek óta. Úgy gondoltam, hogy később olyan kiadásaim lesznek, amik miatt csak tovább lesz húzva ez az álmom még 1-2 évvel, viszont az utolsó évem és nyaram lesz a következő a nagybetűs élet előtt, szeretném ha lenne pénzem programokra meg stb.

Nem tudom végül hogyan döntsek.



2023. júl. 12. 10:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%

Kizarolag mellmutetre koltsd!!!


Majd utazol maskor . Neh mar utszasra pazarold.

2023. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Első: Nem tudom eldönteni, hogy irónikusan írtad-e ezt. :D De ha esetleg nem..az utazás is fontos számomra.
2023. júl. 12. 10:49
 3/35 anonim ***** válasza:
90%

Utazni bármikor lehet, például hétvégén felülsz a vonatra, buszra, akár a szomszédos országokba is ki lehet ruccanni egy hétvégére, de belföldön is. Távolabbi célpontokra pedig kiveszel szabit.

A tanfolyam hasznos, mert olyan tudást szerezhetsz amiből később pénzt tudsz szerezni akár vállalkozóként, akár alkalmazottként.

A másik két opciónak nincs értelme. Mindenki úgy szép ahogy van, a fesztivál meg hülyeség, józanul is jól lehet érezni magad, például utazással.

2023. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen szeretnél mellműtétet, akkor arra. Ha nem olyan fontos, akkor utazásra, vagy amire szeretnéd, és lehet, hogy idővel majd nem is akarsz mellműtétet.
2023. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom, hogy neked mi lenne jó, de én személy szerint tanfolyamokra, utazásra költeném. (Mondom ezt úgy, hogy nagyon kicsi mellem van). Ha viszont nagyon zavar a melled, akkor inkább csináltasd meg, hiába utazol el bárhová, ha nem érzed jól magad a bőrödben
2023. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

A műtét utáni lábadozás 1-2 hónap is lehet. Később soha nem fogsz tudni ennyi időre szabira menni.


Utazni meg lehet később is.

2023. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%
Az utazás élménye egész életen át megmarad. A mellimpalntátumot viszont időközönként cserélni kell majd a jövőben is. Én az utazást választanám. De ha csakis a mellnagyobbítástól éreznéd magad igazán jó nőnek, akkor rajta.
2023. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

6: A műtét után 1-2 hét az az idő ami mellett nem tudnék dolgozni sem, bár nem esne jól, hogy erre kell kivennem szabit.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2023. júl. 12. 12:17
 9/35 anonim ***** válasza:
63%
A mellműtétnek a legjobb a megtérülési potenciálja.
2023. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Vagy gyujtsd tovabb es tedd felre pl lakásra vagy nyugdijra
2023. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!