Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek mellműtétre...

Szerintetek mellműtétre költsem a pénzt, vagy utazásra, fesztiválozásra, tanfolyamra?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, évek óta célom, hogy összegyűjtsem a pénz egy mellnagyobbításra, ami most sikerült is és megvan az időpontom is a műtétre szeptember elejére.

Viszont így hogy itt van ennyi a pénz (1.5M) Ft a kezemben, elgondolkoztam azon, hogy mi mindenre költhetném még, ami akár hasznosabb vagy másként okozna boldogságot. Lassan elkezdek dolgozni és szinte az utolsó 1-2 évem maradt arra, hogy szabadabban utazhassak és bulizzak, viszont már befizettem az előleget a műtétre és hát egy cseppet sem félek tőle, nagyon várom és erre vágyok évek óta. Úgy gondoltam, hogy később olyan kiadásaim lesznek, amik miatt csak tovább lesz húzva ez az álmom még 1-2 évvel, viszont az utolsó évem és nyaram lesz a következő a nagybetűs élet előtt, szeretném ha lenne pénzem programokra meg stb.

Nem tudom végül hogyan döntsek.



2023. júl. 12. 10:28
1 2 3 4
 21/35 hosszúhajú ***** válasza:
Kérdezd meg a dokit érdemes e szülés előtt. De én a helyedben akkor is befektetésként külföldi tanulásra. Most hogy diplomazol varhatnal picit vele hogy megtapasztald valóban itt és ezt akarod e vagy még egy ráépulő képzés egy kedvelt helyen külföldön... szóval kellemes és hasznos egyben
2023. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Mennyire fontos neked ez a mellműtét? Mennyire van komoly problémád a melleiddel, hogyan hat ez ki az életedre, önértékelésedre? Hogyan érzed magad miatta most, mennyiben és hogyan változna, ha megcsináltatnád és hogyan éreznéd magad akkor, ha most mégsem csináltatnád meg?


Na meg mennyire sok számodra ez a pénz? Mennyi idő alatt tudtál ennyit összespórolni és előre láthatólag mikorra jönne újra össze ennyi pénzed? Mert ugye nagyon más az értéke ennyi pénznek munkaidőben, ha már 5-10 éve spórolsz és ezután se tűnik lényegesen gyorsabbnak összeszedni, mint ha néhány hónap, vagy fél-egy év alatt alatt röhögve megvan.

Érdemes az embernek munkaidőbe átszámolni a pénzt, mert ha kiszámolod, hogy mennyi idődet kell pénz termelő munkával tölteni azért, hogy ezt vagy azt a dolgot meg tudd venni, hajlamos lényegesen átértékelődni számodra egy csomó minden.

2023. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
44%
Azzal is számolj, hogy ha a műtét miatt jelentősen megváltozik a mellbőséged, akkor a ruháid többségét is cserélned kell. Nem csak 1-2 darab lesz kicsit szűkebb, hanem valószínűleg az összes melltartó, póló, blúz, felső, pulcsi, kabátok mind egycsapásra kuka és vehetsz mindenből másikat, ami szintén nem kevés pénz.
2023. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát csajszi, szerintem költsd a műtétre ha már megvan az időpontod, pénzed és időd rá. Remélem elégedett leszel vele és szépen gyógyul majd, már ha végül úgy döntesz hogy megcsináltatod:)
2023. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
20: Akkor egyértelműbb lenne a válasz, hogy megcsináltatom, de azért a mellem nem csúnyák csak lehetnének szebbek, nagyobbak.
2023. júl. 15. 09:35
 26/35 A kérdező kommentje:
22: Fontos nekem mert úgy érzem sokkal boldogabb lennék vele, kb 1 év múlva meglenne a pénz újra.
2023. júl. 15. 09:37
 27/35 A kérdező kommentje:
Végül szerintem meg fogom csináltatni, mert régóta erre vágytam, minden más amire költöttem volna jóval olcsóbb ennél és hamarabb össze tudom szedni rájuk a pénzt, ettől függetlenül azonban nagyon jó tanácsokat kaptam sok mindennel kapcsolatban és van olyan amit figyelembe is fogok venni jobban a jövőben.
2023. júl. 15. 09:41
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem mellműtét, sok sikert!:)
2023. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

Van melled?

Mert ha van valamennyi akkor sokkal jobb az eredeti…


Ha belegondolsz, 2 műanyag labda lesz a mellkasodon és ezt mindenki tudni fogja…

Az nem mell…


Főleg hs egy vékony lány csinaltat 2 kerek labdát

Groteszk és nevetséges….

Férfiak undorodnak tőle… csak mondom


Ennyi erővel a szomszéd Józsi bácsinak is lehetne jó melle

2023. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Férfiként a témához szólva, én a műtétbe támogatnálak. Maradandó és a tiéd lesz. Az önbizalmad mindenképp javul és szebbnek látod magad. Férfi szemmel is vonzóbb egy magabiztos, szexi nő!

[link]

[link]

A vékony, formás női test nagy cicikkel mindig is etalon volt és lesz.

29-es kérlek nézegess lógó, formátlan melleket. Egészségedre.

2023. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!