Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek mellműtétre...

Szerintetek mellműtétre költsem a pénzt, vagy utazásra, fesztiválozásra, tanfolyamra?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, évek óta célom, hogy összegyűjtsem a pénz egy mellnagyobbításra, ami most sikerült is és megvan az időpontom is a műtétre szeptember elejére.

Viszont így hogy itt van ennyi a pénz (1.5M) Ft a kezemben, elgondolkoztam azon, hogy mi mindenre költhetném még, ami akár hasznosabb vagy másként okozna boldogságot. Lassan elkezdek dolgozni és szinte az utolsó 1-2 évem maradt arra, hogy szabadabban utazhassak és bulizzak, viszont már befizettem az előleget a műtétre és hát egy cseppet sem félek tőle, nagyon várom és erre vágyok évek óta. Úgy gondoltam, hogy később olyan kiadásaim lesznek, amik miatt csak tovább lesz húzva ez az álmom még 1-2 évvel, viszont az utolsó évem és nyaram lesz a következő a nagybetűs élet előtt, szeretném ha lenne pénzem programokra meg stb.

Nem tudom végül hogyan döntsek.



2023. júl. 12. 10:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
18%
Hatalmas önbizalom lehet 2 foszladozó betokosodott műanyag labdát hurcolni a mellkasodon “mell” címszó alatt 😂😂
2023. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
69%
Igen önbizalmat ad, jobban érzi magát tőle, magabiztosabb. Ebbe mi a meglepetés? A többit nemtudom értelmezni, foszladozó??? betokosodott? Hidd csak el, hogy nagyon sokan szeretik és rajonganak férfiként is a szilikoncicikért.:)
2023. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
29-es: Természetes hatású és normál méretű mellem lesz, de persze ennek semmi köze a kérdésemhez.
2023. júl. 17. 13:23
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

“Hatású”

Teljesen mindegy milyen lesz, az nem mell

2023. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert és erőt kérdező, szerintem megéri a pénzt és a beletett energiát!
2023. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!