Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Molnár Csaba plasztikai...

Dr. Molnár Csaba plasztikai sebész a debreceni Kenézy kórházban praktizál?

Figyelt kérdés
Ha igen, végez orrplasztikákat is, vagy csak mellplasztikát és lézeres kezeléseket vállal?
2011. jan. 10. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Kenézyn belül van, de magánklinika, tehát nem államisan műt. Az orrplasztikát nem tudom, de ingyenes a konzultáció, el kell menni hozzá megkérdezni
2011. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nézd, attól, hogy ő a MPHEST elnöke, nem biztos, hogy ő a legjobb orrplasztikában. A barátnőmnek Kárász Tamás csinált gyönyörű orrot Budapesten, pedig ő is békéscsabai. Ne ragaszkodj a helyhez, Molnár nem híres az orrplasztikájáról.
2011. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Molnár Csaba jó orvos és végez orrplasztikát is. Én is gondolkodtam, hogy nála vagy Fábián Zsoltnál csináltassam, de végül én Fábiánnal csináltattam.
2011. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Dr Molnár Csabát én is csak dícsérni tudom , több munkáját láttam már !

Én plasztikai beavatkozás előtt azt javaslom beszélj olyan emberekkel , akik az általad választott orvosnál műtették magukat ( jó ismerősökre, barátokra gondolok, akikben bízol )

2011. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a környezetemben nem nagyon vannak olyan emberek, akik ezt megengedhetnék maguknak, így nincs olyan barát/ismerős akitől tanácsot kérhetnék. Sajnos
2011. jan. 18. 15:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló vagyok. Nekem Fábiánnál volt orrmütétem ha bármi kérdésed van esetleg nyugodtan írhatsz privit.
2011. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Dr.Molnár Csabáról én is azt hallottam ,hogy jó orvos.

Én alsó szemhéjplasztikát /nagyon karikás a szemem/szeretnék csináltatni.

Valakinek végzett már ilyen műtétet?

2012. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Szabina11041 válasza:

Szia!


Mecsinaltattad azota az also szemhej plasztikat? En is ezen gondolkodom es nala szeretnem csinaltatni.

2013. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem csináltattam még meg,mert még mindig keresgélem az orvost.

Ez nagyon kényes műtét,ha ezt elrontják utána egy életen keresztül járhatok napszemüvegben..

Te tudsz valakit ajánlani?

2013. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szabina11041 válasza:

Szia!


Hát sajnos nem tudok senlit ajánlani mert nincs tapasztalatom. Én is szeretném a megfelelő orvost megtalálni de ez egy elég nehéz feledat így neten keresztül. Félek én is, hogy ha valami nem úgy sikerül akkor egy életen át bánni fogom. Viszont, ha meg nem csináltatom meg akkor is bánni fogom. Most úgy gondolom, hogy én Dr. Molnár Csabához fogok menni.

2013. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!