Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Molnár Csaba plasztikai...

Dr. Molnár Csaba plasztikai sebész a debreceni Kenézy kórházban praktizál?

Figyelt kérdés
Ha igen, végez orrplasztikákat is, vagy csak mellplasztikát és lézeres kezeléseket vállal?
2011. jan. 10. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Keress rá facén, fent van, én rég néztem, lehet van fent akit műtött már orral. Én mellplasztikásokat ismerek nála sokat, övékét láttam mind szép.

Meg blogokon is keresgélj, vagy ha elmész konzultációra kérd, hogy mutasson képeket....tudom, hogy az ilyenkor nem számít, nekem sem számított semmit.

Én is meg akarom majd az orrom nála csináltatni, bánom, hogy mellék együtt nem csináltattam:)

2013. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Miért pont a Molnár Csaba mellett döntöttél?

Ő szemhéjplasztikában jó?

Láttad már munkáját?

2013. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szabina11041 válasza:
Szemplasztikáját nem láttam még. De szinte minden fórumot végigolvastam és szinte mindenki dícséri. Emailben már felvettem vele a kapcsolatot és nagyon szimpatikus, segítőkész. Ami nem mondható el mindenkiről. Más orvossal is próbáltam volna kommunikálni de elég lekezelőek voltak. zemélyesen egyenlőre nem tudok konzultációra menni mert külföldön vagyok ezért így neten, emailben próbálok infokat gyűjteni.
2013. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Menjetek nyugodtan dr. Molnár Csabához. Korrekt ember, segítőkész, nem pénzéhes stb.

Az alsószemhéj korrekcióját zsírfeltöltéssel is végzi, ez kevésbé rizikós mint a kivágás és visszavarrás, ezenkívül látványos eredményt produkál, az árkok és a ráncok feltöltődnek.

2014. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!