Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik e és ha igen hol...

Létezik e és ha igen hol magasság csökkentő műtét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 23:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért akarsz alacsonyabb lenni???
2011. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha kivágnak egy darabot a lábadból?!

Ez hülyeség, én is magas vagyok (180cm), de ismerek ettől még magasabb lányokat is, akik már elfogadták, hogy ekkorák.

2011. febr. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

mekkora vagy???


180 az meg nem is veszes gondolj arra hogy Taylor Swift mekkora (180) es milyn szep, szalll??, meg a modellek is nagyok, 175-180 a supermodellek

2011. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Jézus! Figyu, van egy ajánlatom! Cseréljünk! Adsz nekem 5-6 centit? (Én 172 akarok lenni:D)


A magas nőknek tök jó! Persze ha túl magas vagy 178-188cm, akkor az már zavaró lehet. De ha ezalatt vagy, semmi okod az aggódásra.

Képzelj el egy 155-160 centis nőt, annak milyen szar lehet. Rövid végtag, mindenkinek a válláig ér, magassarkúban is egy csökött törpe---legalábbis én a 159 centimmel ezt éreztem. Persze nőttem azóta, de hidd el, magasnak lenni tök jó (én így gondolom):)


Amúgy sajnos nincs ilyen műtét. Mert ugye akkor a combcsontból, az alsó lábszár csontból és a gerincedből is vissza kellene műteni, hogy ne legyél aránytalan.

Ezenkívül, hónapokig feküdnöd kellene. Hosszabbító műtét az van, de az is nagyin fájdalmas.

2011. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, ha valaki magas. Én is 180 cm vagyok. :D
2011. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó magasnak lenni. Jó, jó, néha én is elvegyülnék a tömegben, de ha lehetne sem változtatnék.

21/178/L

2011. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy lábamputáció megteszi akkor létezik.
2011. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
sziasztok 174 vagyok de ha még felveszek egy 10-15 cm magassarkút akkor az már egy kicsit gáz..
2011. febr. 5. 15:29
 9/21 A kérdező kommentje:
És a másik meg h eddig énse gondoltam azt h vészesen magas vagyok de az utóbbi időben egyszerűen csak nálam alacsonyabb emberekkel találkozom, vesznek körül és néha úgy érzem magam mint egy zsiráf..xD Hol vannak a magas pasik?? :D :D
2011. febr. 5. 15:31
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nezz jobban korbe, vannak magas pasik boven!

En magas vagyok, 178 cm es nagyon-nagyon szeretem. Soha nem lennek egy cm-rel sem alacsonyabb sajat valasztasbol.

Vekony is vagyok es szerintem ez a ketto igy egyutt nagyon szuper. En eddig max olyat hallottam, hogy milyen jo nekem, meg senki sem sajnalt emiatt. A pasik donto tobbsegenek pedig kifejezetten tetszik, legalabbis par eve, amikor meg nem ismertem a ferjemet nagyon kaposak voltak a magas, csinos nok, nem hinnem, hogy ez azota valtozott.

Szoval szerintem csak idore van szukseged, amikor elersz egy olyan pontra, hogy a magassagodat aldaskent fogod fel es nem atokkent, akkor hirtelen a pasik is megjelennek. Lehet, hogy most nem a magassag miatt nem talalsz megfelelot, vagy nem talalnak meg ok teged, hanem eppen az onbizalmad miatt, ami a magassagod miatt alacsony. :-)

2011. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!