Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 éves vagyok, és szeretném...

18 éves vagyok, és szeretném megműttetni a melleimet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mellnagyobbítást szeretnék csináltatni érettségi után.

Dr. Krasznai Zsoltról hallottam jókat.Ő csinálta Zimány Linda,Dukai Regina és Body Sylvi melleit is.

Van valakinek tapasztalata a Dr. úrral kapcsolatban?

Esetleg tudnátok valaki mást ajánlani?Az ár nem számít csak jó legyen az illető a szakmájában.


2011. ápr. 5. 20:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Krasznai doktor mellett döntöttünk,de azért köszönöm mindenkinek,aki válaszolt.:)

Igen,olyasmi.:)

2011. ápr. 8. 15:33
 12/18 anonim válasza:
dejó hogy 18 éves vagy és nemgond a mellimplantátum. azért sztem nemnormális dolog ilyen fiatalon erre gondolni hogy ha valami nemtetszik akkor meg kell műteni. Sztem hülyeség! Ha így teremtett az Isten fogadd el magad!!!!!
2011. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Anyukád meg Apukád is ezt csinálta (ha már támogatnak is) ha valami nemtetszett vett egy másikat?
2011. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen,támogatnak.Ők ajánlották fel,hogy kifizetik.

Anyunak is meg van műtetve a melle.És?..

2011. ápr. 16. 23:25
 15/18 anonim ***** válasza:
tegyél ki ide egy képet akkor ha már mindenképpen mutogatni akarod magad
2011. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szép kis családod lehet. :) grat!
2011. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is plasztikai műtétem lesz érettségi után. Írhatnál privit hogy kicsit beszélgessünk, mert én félek tőle :D
2011. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves uccsó!Írj nekem Te légyszi,mert én nem tudok neked privit küldeni..:/
2011. máj. 17. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!