Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csak plasztikával tüntethetők...

Csak plasztikával tüntethetők el a terhességi csíkok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
uhh...de kár!Akkor ideje lesz elfogadni magam :(
2011. jún. 3. 20:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Változó. A friss, még lila terhességi csíkok van, hogy eltűnnek, ha megfelelően ápolod a bőrödet. Nekem nem egy helyen teljesen eltűntek (rendszeresen radíroztam a bőrömet és oliva vagy mandula olajjal kenegettem), a hasamon viszont nagyon látszanak sajnos...


Amúgy a házi módszereken kívül a lézeres és a dermaroller-es kezelések hatásosak (állítólag...).

2011. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hallottam a szolirol hogy állítolag az is fedi egy kicsit.

Szerinted?

Mások szerint a gyermekemet kell nézni hogy életet adtam neki és ez így is van.Imádom őt és semmiért nem csinálnám vissza a dolgot de egyszerűen nem tudom magam így elfogadni. :(

ha csak strandra mennék biztos hogy sokan kibeszélnének és megbámulnánk....hiába lenne mellettem a kis lányom és látnák hogy anya vagyok...

2011. jún. 3. 20:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, még fiatal lányok között se ismerek olyat, akinek nincs. Nem is szültem, mégis végig csíkos kétoldalt a combom kívülről. Szakaszosan nőttem, ez van. De nyugodtan strandolj.

El valóban nem nagyon lehet tüntetni, szerintem olcsóbb és tutibb módszer ha elfogadod. ;)

2011. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A szoli szerintem azért nem jó, mert a csíkok pont, hogy nem barnulnak. Én legalábbis úgy tudom. Esetleg próbálkozz önbarnítóval.

Múltkor láttam egy videót, egy nő azt mondta, hogy neki elmúltak a striái a shea vaj+ olíva olaj keverékétől. Egy üvegben összekeverte és mindennap, fürdés után bekente a csíkokat. Kb. 6 hónap után szinte teljesen eltűntek. Nem próbáltam, de gondoltam leírom.

A mozgás is javíthat a csíkok állapotán. Ha végképp semmi nem segít, marad a bőrgyógyászati-plasztikai beavatkozás. Ezek nem olcsó kezelések, de elég jelentős (kb. 60-80%-os) javulás érhető el.

2011. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És hol tudom beszerezni a shea vaj+ olíva olaj keverékét?

és persze milyen árban van?

plasztikát nem szeretnék már csak az anyagiak végett sem :(

köszi a segítséget és a tippeket!

2011. jún. 3. 21:21
 8/15 anonim válasza:

NEM!

A kókuszolaj/zsír ki hogy nevezi, erre tökéletes megoldás. 1 zacskó 1600FT-ba kerül és egy évig is elég. Füdrés után kend be vele a kívánt felületet, ne húzz fel rá ruhát, várd meg amíg beszívja a bőröd. Ezt csináld mindennap és látni fogod a változást. Amúgy ezt nem csak erre tudod ám használni, hanem főzni,sütni is, nem ég oda az étel, ápolja a bőrt, ha száraz,ha zsíros (arc vagy testen bárhol) gyantázás, epilálás, borotválás után nyugtatja a bőrt, gomba és baktérium ölő hatású, puhítja a sarok bőrt, a narancsbőr is megszűnik tőle, hajra is lehet használni, fényesebb és sűrűbb lesz tőle. Szóval ajánlom a használatodba. Zöld sarok féle gyógynövény boltokban lehet kapni, sok szerencsét

2011. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A striák plasztikai műtéttel sem tüntethetők el
2011. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!

azt hiszem kiprobálom ezt a kókusz olajat :)

egy probát megér :)és anyagilag is megfelelö :)

remélem sikerül...

2011. jún. 9. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!