Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Arcot lehet-e vékonyítani...

Arcot lehet-e vékonyítani plasztikával?

Figyelt kérdés
Nekem szép az alakom, nincs rajtam felesleg. Mégis az arcom olyan, mint egy hörcsögé és rettenetesen zavar már gyerekkorom óta. Félek, hogy ha meghízom később - most 23 vagyok -, nagyon csúnya lesz és még nagyobb. Nekem mindig lapos arc volt az álmom, és hiába fogytam vékonyra... Nincs nagy fejem, csak ilyen húsos... :( Ne írjátok, hogy aranyos meg, h angyali, mert nem érdekel!
2009. aug. 29. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, de nem olcsó mulatság
2009. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hiszem egy cipőben járunk, nekem is körcsögpofám van, pedig eléggé vékony vagyok..mindig is az volt..már oviba,suliba is csúfoltak miatta.Én is gondoltam már arcplasztikára,de nagyon drága,meg akkro szétvernék az arccsontokat és lehet,h még jobban elcsúnyítanának,szólva inkább megbarátkozom vele,bár ugyse tudok.Van barátom,tudom h tetszem neki,de én akkor is szép akarok lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Minek vazz?:O...Arcvékonyítás:)

Akinek vastag rajta a bőr az is maradXDXD

2010. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!