Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » FIÚK ti elitélitek a MŰmellet?

FIÚK ti elitélitek a MŰmellet?

Figyelt kérdés
nekem tényleg nagyon kicsi cicim van... és nem akarok nagy mű melleket csak ennél picit nagyobbakat de még normál méretben pl ekkorát: [link]
2011. jún. 4. 21:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem ítélik el, DE

Ez egy adottság, ez te vagy, légy büszke rá :)!

Én csak azoknak engedném a plasztikáztatást, akik balesetet szenvedtek vagy ilyesmik és ezért eltorzultak..stb.

Kis mell miatt senkinek se kéne, hogy komplexusa legyen. Kis mell mellett is lehet valaki szupernő.

Sajnos mi emberek sokszor csak a külsőségekben gondolkodunk.

Mellékesen, a párod vagy jövendőbelid sem úgy fog megismerni, hogy legelőször a melleid látja. Ha szeret téged, a melleidet is fogja. Én egy tisztességes férfiról sem hallottam, aki azért hagyott el nőt, mert kicsi mellei vannak ;).

A szépségkirálynő aki véleményezik: Nagyon taszító a stílusod. Ijesztő, szánalmas, undorító. Hogy beszélhetsz így? Normális vagy? Hogy bírnak elviselni téged?

2011. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
12%

A szépséges lány ismerőse vagyok! Ne haragudj már meg, de Te mit képzelsz magadról?!?! Te vagy a szánalmas! Ameddig te éled a sanyarú,nem épp irigylésre méltó életed, addig Őt több ezren követni akarják, rengetegen felnéznek Rá, és mindenki olyan akar lenni, mint Ő, majd meghalnak az emberek, hogy a közelében lehessenek, és társaloghassanak Vele. Akkor szerinted, hogy bírják elviselni? :D Imádom, és mindenki imádja. Nehogy már te degradáld :D:D:D Hát ki vagy te? Mit értél el az életben? Majd, ha ezrede annyit elérsz, mint Ő, vagy ezrede annyian szeretnek téged, mint Őt, akkor majd megengedheted magadnak ezt a stílust. De addig? :D Rajtad röhög most egy tucat Hozzánk hasonló lány. Az olyanok, mint te vagy, azok adhatnak igazat neked, de sajnos a világ az olyanoké, mint Mi vagyunk! :))) Látod... Ennyire nem bírják elviselni a személyiségét... hogy valaki ilyen undorító modorral baromságokat ír Róla, s aki ismeri, egyből ugrik, hogy védje, bár szüksége nem lenne Rá :D Ő nem is akar visszaírni, csak itt nevet rajtad, egyszerűen érdemtelennek tartja mondandód... Úgy gondolja, hogy nem kellene lealacsonyodnia arra a szintre, hogy a sértegetéseidre bármit is reagáljon... De mi, akik szeretjük, nem engedjük, hogy egy ilyen a szájára, illetve jelen esetbe a kezére vegye... Örülnél, ha szóba állna Veled egy ilyen, mint Ő :DDD

És röhöghetsz rajtunk Te is nyugodtan, de amíg te magadban nevetsz, addig mi itt 20-an kb :D Mondjuk inkább 5 ilyen, mint mi, mint 1000 olyan, mit Te :D

Soha nem sértettem volna meg senkit, és lehet, hogy ez most sikerült,de úgy érzem, hogy teljesen jogosan, hiszen ez nem támadás, hanem reakció a Te flegma, lekezelő stílusodra!

2011. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Mondtam, hogy hagyd rá :) De látom nem bírod ki :D Csak magát minősítette a stílusával... Engem nem érdekel a véleménye; hiszen nem is ismer. Ráadásul tényleg úgy gondolom, hogy nem vagyunk egy szinten, még a szavak jelentésével sincs tisztában. Ha nem így lenne, akkor nem használna rám ilyen jelzőket.:) Na mindegy. Ezt is megértük.

Te meg ne reagálj, mert úgyis látom :D

2011. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Furcsa önképetek lehet. Beképzelt majmok vagytok mind :S

Pfffhh.. Ki irigykedik rátok?

2011. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
52%

Ez a "szépséges lány" még csinálhat néhány linket és írogathat az álmairól.DDD A pasija, ismerőse, nagyija nevében csak úgy igazoláskéntDD

A lényeg az, hogy mű az mű.

Az ilyeneknek a pszihológus talán tud segíteni. Ha meg műtenének mindig azon járna az eszem, hogy a párom biztos szeretne úgy is ha nem lenne ez meg az megműtve rajtam?

Én normális EGO-val rendelkezem belőlem nem gazdagodnak meg a sebészek, mert erre megy csak a buli.

És egy szépségkirálynő mos, főz DDD és van itt ideje itt írogatni rengeteg elfoglaltsága mellett.

Nem veszed észre, hogy itt többen leírtak?

Nem vagy szimpi a megnyilvánulásaiddal.

Ja és tök kabaré most voltam egy elfekvőben látogatáson hát úgy elképzelem mikor egyszer egy ilyen ott haldoklik és égnek állnak a mellei,a segén a kis pillangó, a pacekja meg tök sima DDDDD

2011. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
7%

Mi olyan meglepő, hogy főzni és mosni is tudok? Szerinted Nekünk nincs magánéletünk? Abból áll az egész hetünk, hogy vonulgatunk csini ruhában? Elég tudatlan lehetsz, de tájékozatlan mindenképp. Nem hinném, hogy mindenki degradál bennünket. Csak az olyanok, mint Te... De az meg kit érdekel? :D És bolond lennék nem feljönni Gyak.kérdésekre, amikor olyan jókat nevetünk itt a csajokkal az olyanokon, akik minket akarnak leszólni úgy, hogy közben ezrede annyit nem tettek le az asztalra, mint mi :DDD Általában mindenkivel kedvesek, odaadóak, barátságosak vagyunk, bárki odajön; tisztelettel beszélünk Vele, én soha nem voltam se lekezelő, se flegma, se arrogáns. De ne várja el az, aki az én személyemet nem tartja tiszteletben, hogy Vele is jófej legyek. Tudod... Ha ollóval kaszabolod a rózsát; megszúrnak a tüskéi. Segítettél már valaha is valakinek? Szerveztél adománygyűjtést szegényeknek, vagy állatmenhelyeknek, vagy bármi ilyen jellegű dologban volt már részed? Mert képzeld; Nekünk ez is belefér az általad olyan felsőbbrendűnek vélt napjainkba... Nem hinném, hogy Téged valaha is körbeállt volna rengeteg ember; hogy ételt vittél Nekik, ruhákat a kicsiknek,stb. ... És milyen meglepő, hogy nem épp azt láttam a szemükben, amit Te itt bizonygatni akarsz, illetve próbálsz...

Én elmondtam a véleményem a kérdezőnek, s nekem ugrottak... Még szép, hogy nem hallgatom végig, ahogy ócsárolnak; miközben tudom, hogy én mit tettem le asztalra, és azért tettem le mindezt, hogy másoknak tudjak segíteni... És én vagyok a flegma, beképzelt,stb... Minden bizonnyal...

2011. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
24%
Nem.Legyen inkább egy szép nagy melled mint egy semmid amúgy úgy 700cc ig vannak a szép példányok.
2011. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!