Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elítélitek azt, aki plasztikáz...

Elítélitek azt, aki plasztikáztat?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy ilyen olyan műanyag nőnek tartják, aki pl. feltölteti az ajkait vagy megnagyobbítatja a mellét, de közben sokan akarnak ilyen műtétet, csak nincs rá pénzük. Tényleg nem önmaga lesz az illető a plasztika után? Ti ellene vagytok és műnek tartjátok, aki plasztikáztat?
2009. júl. 14. 11:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként én hasplasztikát szeretnék csináltatni, mert 2 gyerek után és 30 kiló leadása után a bőröm nem éppen szép látvány. Ha egy ismerősötök ilyen beavatkozást csináltatna, műnek tartanátok vagy lenéznétek?
2009. júl. 14. 11:44
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Aki plasztikáztatja magát divatból,az természetesen már nem önmaga,hanem egy mesterségesen átalakított nő.És azt sem hiszem,hogy a bőre alá tett anyagok használnak az egészségének,sőt még károsak is lehetnek.

Amit Te akarsz,azt megértem.De tudnod kell,hogy van kockázata,ezzel számolnod kell.Vannak gyerekeid,és ha a férjednek nem probléma a hasad,én nem csináltatnám meg.

2009. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Milyen kockázata van? A pénz egyébként meg van rá. Nagyon striás is a hasam, nem tudom, hogy azt el lehet-e tüntetni, de tényleg nagyon rosszul néz ki. Szeretném végre nem úgy érezni magam, mint egy trampli. Már nagyon sok éve nem volt rajtam fürdőruha sem emiatt.
2009. júl. 14. 12:01
 4/18 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy mindenkinek egy élete van és én még csak 29 vagyok. Most már szeretnék magammal is törődni kicsit.
2009. júl. 14. 12:02
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen műtéteket én megértem.

Ha van rá pénz, és elhatároztad magad, akkor hajrá. Ez természetes, szerintem egyetlen egy nő sem örül a hasán húzódó striáknak.

Viszont azt "elítélem", amikor valaki duplájára fújja fel magát a divat kedvéért.

2009. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

én úgyvagyok vele, h aki esztétikai okokból plasztikáztat, azzal nincsen semmi probléma.

de aki azért plasztikáztat h minél több pasi bámulja meg, az primitív önbizalomhiányos nő.

2009. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem ítélem el. Vannak esetek, amikor egyáltalán nem elítélendő, pl. feltűnő szépséghiba, születési hiba, baleset, vagy akár ha nagyon bántja a nőt (és nem a férjét!), ahogy a szülés után kinéz az alakja. Annyit fűznék hozzá, hogy nem szabad tőle többet várni, mint amennyit ad. Szebb lesz tőle a hasad, jobban fogod érezni magad fürdőruhában, de ennyi! (Remélem, sikerül, hallottam olyat, hoyg elb..ták...) Úgy érzem, sokan világmegváltó hatást várnak tőle, pl. egy ismerősöm hasműtéttel akarta visszahódítani csapodár férjét. Ha valaki nem szeret plasztika nélkül, akkor azzal se fog - illetve aki csak plasztikázott hassal szeret, az annyit is ér... :S Tehát a problémákat az esztétikai gondokon kívül nem oldja meg, ennyit kell róla tudni! De ha tényleg csak esztétikai célod van vele, tényleg csak önmagadért akarod tenni, akkor vágj bele. Nem mondom azt, hogy én nem vágnék bele ebbe vagy mellfelvarrásba 2-3 szülés után, ha lenne rá pénzem, pedig feminista vagyok. De hiú is. :) Az EREDETI ÁLLAPOT helyreállítására miért ne lehetne alkalmzani ezt?

Persze más az, ha valaki csak heppből csinálja. Nem ítélem el azt sem, de feleslegesnek tartom. Szerintem konkrétan az ajakfeltöltés egyszerűen ocsmány, a legtöbb nő jobban néz ki előtte, mint utána. És az is hülyeség, ha valaki olyan magasan álló melleket csináltat, amiről ordít, hogy műtött.

2009. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem ítélem el, mindenkinek a magánügye. De azt azért hozzátenném hogy vki azért plasztikázza át valamilyét, mert szebb akar lenni, de vki esztétikailag megy bebe, ami abzsorút nem elitélendő.
2009. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Én csak azt itélem el, aki divatból csináltatja, és nem azért, mert valóban szuksége van rá vagy elégedetlen a kulsejével...
2009. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
85%
ha szépre van megcsinálva a szájuk vagy a mellük akkor én csak irigylem őket..
2009. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!