Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek létezik magasság...

Szerintetek létezik magasság csökkentő műtét?

Figyelt kérdés
Minimum 5 centivel szeretnék alacsonyabb lenni..182 cm lány vagyok és elegem van abból h ilyen magas vagyok!Nem tudok felvenni egy magassarkút se undorodom a magasságomtól!Utcára se szeretek menni ez miatt!Annyira boldog lennék ha létezne ilyen műtét..!
2011. nov. 5. 23:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia en nekem is ez a bajom. En “csak” 173,5 vagyok de igy is rossz nekem. Minden vagyam hogy szep magassarkukban vagy vastag talpu cipokben jarhassak. Vagy nekem az is a bajom hogy az olyan fiuk akik bejonnek mind alacsonyabbak nalam igy nem talalom a parom:( remelem letezik ilyen mutet en barmennyit fizetnek erte
2018. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Medgyesanna válasza:
Szia! Én 185cm vagyok 16 éves lányként és ugyan ez a bajom csak én már a te magasságodnak is örülnék, de teljesen tudom milyen. Főleg, hogy már 14 évesen is ekkora voltam és azóta nem növök. Főleg így a pasizás a legrosszabb, mert általában mindenki alacsonyabb. Jelenlegi helyzetemben is az van, hogy a magasságom miatt nem tudok össze jönni egy sráccal. Tényleg jobb lenne legalább 5, de szívem szerintem 15 centivel alacsonyabbnak lenni.
2019. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Pattogtok itt, hogy bele akartok halni a 170-175magasságotokba. Én akkor vágjak eret magamon a 187 centimmel? :D nyilván én is hordanék szívesen magassarkút de nem teszem ez van. És azért a ti 175ös magasságotokhoz nem társul egy 44/45ös láb ha jól sejtem. Úgyhogy asszem én aztán sírhatnék... 😀😀
2020. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!