Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit jelent, ha a párom nem...

Mit jelent, ha a párom nem mond semmit a műmell témára?

Figyelt kérdés

Kicsik a melleim nagyon, és mikor rám jön a depi emiatt, és megkérdem tőle mit szólna a műhöz semmi érdemleges választ nem ad rá. Se nem az, hogy húú hát nagyon örülne neki, mert mégiscsak, se nem azt, hogy ne csináljam mert gusztustalan. Mindig azt mondja, hogy rám bízza a dolgot, neki jó így is és, hogy ő nem mellorientált, szereti ezeket is.

Csak nem akar megbántani vagy tényleg nem érdekli?


Nem ez a legnagyobb problémám az életben, csak itthon vagyok és gondoltam felteszem a kérdést mert érdekelne más emberek véleménye is ez ügyben esetleg saját tapasztalatok.


2011. nov. 28. 11:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Mondta hogy neki jo igy is es rad bizza.szerintem ezt nem kell tulkomplikalni.innentol kezdve ha neked nem tetszik akkor megcsinaltatod.
2011. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 bánomisén ***** válasza:
71%
Szerintem nem mer válaszolni. Ahogy a férfiakat ismerem, úgy gondolkodik, hogy ha azt mondja, hogy ne csináltasd meg, akkor megbánt, mert te meg szeretnéd csináltatni. Ha meg azt mondja, hogy csináltasd meg, akkor meg azért bántódhatsz meg, hogy most nem elégedett veled, pedig, gondolom, igen, hiszen ezért van veled. És most szegénynek fogalma sincs, hogy ebből a "csapdából" hogyan keveredhet ki, hát inkább nem mond semmit :-)
2011. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%

Hmmm, talán nem akar befolyásolni a döntésben.

De nem tudom, mert nem vagyok férfi :)

Nekem pl. az esik rosszul, hogy amikor nálunk évente 1x felvetődik a téma, akkor a párom nagyon is helyesel :(

Sokkal jobban esne, ha azt mondaná, hogy ő így is szeret és elfogad, és hogy nem akarja, hogy a műtétnek és az utána járó fájdalomnak tegyem ki magam, mert ugye kockázatos.

Ehelyett azt hallgatom, milyen kár, hogy a 2 gyerek miatt megváltoztak a melleim, de hogy milyen jó, hogy van már rá megoldás...

Őt csak a pénz tartja vissza tőle, engem azért a félelem is.

2011. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Csak arra is gondoltam, hogy nem akar megbántani és valójában meg nagyon is örülne neki, ha végre rendes mellmérettel rendelkező barátnője lenne.

Csak fura a közönyössége, mintha azt kérdezném tőle, melyik nadrágot vegyem fel - Nekem mindegy, döntsd el te

:S

2011. nov. 28. 11:31
 5/33 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egy normális férfi tudja, hogy erre nem tud okosat mondani. Ha azt mondja, hogy menjél műtétre, akkor egyre mélyebbre dönt téged. Ha azt mondja, hogy ne mert én szeretem így is, akkor megint csak nem segít rajtad mert te nem szereted.

Én úgy gondolom, hogy ehhez speciel semmi köze egy férfinek. A te tested, a te életed. neked kell elfogadni önmagad.

2011. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: ez tényleg elég önbizalomromboló lehet.. én legalábbis lehet, hogy kiborulnék, bár én alapból túlérzékeny vagyok ilyen szempontból

mekkora kosarú melltartót hordasz?

2011. nov. 28. 11:32
 7/33 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az lenne fura, ha határozottan állást foglalna. A TE tested, a TE életed, szó szerint a Te bőröd vinnéd a vásárra.

Szerintem mondjuk nem emiatt jön rád időnként a depi, csak legföljebb erre fogod. Valójában talán némi önértékelési zavarod van, és önbizalomhiányod, de ez személyiség és nem mellméret függvénye.

2011. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
27%
Melyik pasi nem orulne ha a baratnojenek szep nagy formas mellei lennenek?
2011. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
A mellnek nem a mérete a fontos, hanem hogy feszes, formás legyen. Én a kis melleket is szeretem, de ha a barátnőm mindenáron meg akarná nagyobbíttatni, mert zavarja, és úgy állna helyre a lelki egyensúlya, nem akadályoznám meg. Végülis az ő teste. Az viszont nagyon zavarna, ha folyton ezzel zaklatna, hogy foglaljak már egyértelműen állást és döntsem el helyette. Gondolom a párod is így van ezzel.
2011. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

Mindenképpen csináltassad meg,

mert ez most annyira divatos...


Azután majd jövőre, ha a három mell lesz a menő,

majd rakass egyet a hátadra is!!


Amúgy mit szólnál, ha a pasid mondaná, hogy beültetne szilikont a farkába, hogy őt is megnézzék az utcán?!

2011. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!