Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek is gusztustalan a...

Opiummester kérdése:

Szerintetek is gusztustalan a plasztikázott nő/férfi?

Figyelt kérdés
inkább a férfi, de a nő is gusztustalan ha plasztikázva van nem?
2011. dec. 3. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem. A műemberek undorítóak, de semmi rossz nincs abban, ha valakinek nem tetszik mondjuk az orra vagy a melle, és megplasztikáztatja...
2011. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de nem is a külső miatt. nem tudom mennyibe kerülhet egy ilyen műtét, gondolom nagyon drága. de ha nem törődne annyit a külsejével, meg ilyen apróságokkal, akkor lehet hogy az a pénz máshova is jol jönne, pl : valaki nagy szarban van, rajta tudna segíteni azzal a pénzel.
2011. dec. 3. 15:14
 3/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég gusztustalanok.

Elsősorban azért, mert a dokik nem képesek tökéletes harmóniába hozni a vonásokat az arc többi részével.

A plasztikmellek is általában olyanok, hogy szét van szabva, és teljesen természetellenes a megjelenése, pl. előredől, és lesz négy melle.


Az esetek 99%-ban kár volt rá pénzt kiadni, jobb volt az eredeti.

2011. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel viszont nem értek egyet.

Az ő pénze, ő kereste meg, azt csinál vele, amit akar.

Azért mert pl. 20 családnak elég lenne a vagyona, még nem lesz belőle köztulajdon, amit osztogatnia kéne.


Neked se mondhatja meg senki, hogy mire költs, és nem azért, mert zsebből nem tudod kicsengetni egy átlagos autó árát.


Legfeljebb táskára dobja ki azt a fél millát, nem orrkorrekcióra.

2011. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
jah. ahelyett inkább segített volna abból a pénzből...
2011. dec. 3. 15:18
 6/22 anonim válasza:
0%

Már maga a téma is untat... szilikonmell pl. minek kellene?

Eleve szerintem értelmiségi körörben pl. kb. ki is közösítik az ilyeneket, akinek szilikonszája, és szilikonmelle van... nekem nem tetszik! Furcsa.

2011. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elálló füleimet műtötték meg 34 éves koromban, és így végre normális életet tudok élni. Ítéljétek meg, hogy ez "gusztustalan"-e. Szerintem nem.


36/F

2011. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nyilván ez tök jó, mert így jó neked... de ezek a szilikon agyú és mellű cicababák milyenek már? Na az a gáz szerintem...
2011. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj de te normális vagy kedves kérdezö?

nem gondolod h valaki azért dolgozik h megmütesse magát,ami 500-1 millio ft,és inkább adja olyannak aki egész életében lustálkodik nem dolgozik?

mindenki egye meg amit fözött.

azért meg irigykedni nem kell,mert valakinek van pénze plasztikara,és nem kell mindig az eltúlzott dolgokkal jönni.meg ezt h gondoltad h gurizik valaki,aztan becsönget valahova és csak ugy odaadja a pénzt,amiért megdolgozott?a Holdon élsz.

2011. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
a másik meg az h a szilikon mellkre az mondja h gusztustalan aki csak álmodni tud ilyen nöröl,és ez egy nagy kamu h ez nem tetszik a pasiknak,a playboy magazin már rég csődbe ment volna.egyre több a plasztikázott nő,nem véletlenül,ez kell a férfiaknak.és itt nem a 18 éves gyerekekre gondolok akik itt irogatnak.
2011. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!