Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek is gusztustalan a...

Opiummester kérdése:

Szerintetek is gusztustalan a plasztikázott nő/férfi?

Figyelt kérdés
inkább a férfi, de a nő is gusztustalan ha plasztikázva van nem?
2011. dec. 3. 15:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem.

Persze az sem mindegy, hogy mi az oka.


Ha pl. balesetet szenvedett, akkor naná, hogy plasztikázzák, hogy ismét olyan életet élhessen, mint régen. Miért ne járhatna neki még egy esély.


Ha pedig a száját tölteti, vagy a mellét, fenekét stb. Az engem meg miért érdekeljen?

Azért nem fogom elítélni, mert ő jobban érzi magát attól, hogy kicsit átalakították. Ez csak rá tartozik, az ő teste.


Szerintem rosszul állsz hozzá! :)


21/L

2011. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Na most az oké, ha valaki baleset miatt plasztikáztat. De már megbocsáss: aki gürizik általában az a csóri, és aki meg nem csinál semmit, mert ő egy "celeb" teszem azt, és ad pénzért riportokat, a sok hülye meg megnézi, meg azt kell nézni a tv-ben, hogy ott fotozkodnak azok a ribancok, és ezért kapják a milliokat, már megbocsáss de az miota gürizés??? Most volt a híradóban hogy valamelyik faluban ki akarták kapcsolni a gázt, villanyt, vizet, az ovodában, iskolában meg öregek othonában. segítettek nekik a környék falui, de jövő havit megint nem tudják hogy fizessék ki, meg a kölcsönt is vissza kell fizetni, és valaki lelkiismeret furdalás nélkül éli az életét és ilyen értelmetlen mell meg száj meg segg plasztikákat csinál...
2011. dec. 3. 19:37
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

Hmm.. Nem tudom, hogy güriznek érte, biztos nem annyit mint egy kétkezi munkás. Igazad van, ez valóban igazságtalan és elkeserítő is... Azt hiszem értelek.


De az csakis rajta és az emberségén múlik, hogy segít-e vagy nem, hogy mennyire érzi sajátjának a problémát és hogy empatikus-e, mert akár a hátán fekve jut hozzá, akár agyondolgozza magát, attól még az az ő pénze...


És ha innen nézem, akkor nem a plasztikázás a gusztustalan hanem a hozzáállása, ha megteheti, hogy segíthet, és nem segít. Minthogy "vétkesek közt cinkos, aki néma". Ez döntés és hozzáállás kérdése.

Bár a kérdésed nem ez volt.

2011. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Meglepodnel hogy hany no es ferfi is van plasztikazva az "ertelmisegi" korokben is. Tudniillik, nagyobb vezetoi allasban a kinezet nagyon sokat szamit. Ha 10 evvel fiatalabbnak nez ki egy no mint a kora, az nagyon megfizetett. Kliensek is ertekelik az apolt, szep noket, ferfiakat. Nem "celeb" tipusrol beszelek, hanem hetkoznapi emberekrol.

2011. dec. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A falusi ovodai peldad szomoru, de hibaztasd az allamot, az ovoda vezetoseget. Szulok kifizettek a rajuk eso koltseget, akkor miert nem tudjak a szamlajukat fizetni? Hol a penz? Nem erdekes, hogy a "regi rendszerben" soha nem gyujtottek penzt? Korhazra, iskolara volt az allamnak penze. Ne a kis embereket piszkald itt, hanem a plitikusokat akik jol megtomik a szebuket. Ok miert nem adakoznak a nagy fizetesukbol? Sot legtobb kiadasuk fedezve van, vagy legalabbis levonhato az adobol.
2011. dec. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Andre91 válasza:
én is most müttettem meg a mellemet, m,ert kicsinek találtam, az egy dolog hogy szép volt, de egyáltalán nem lett természetellenes, és egyáltalán nem undorito, hanem vonzo megjelenést ad. ÉN se vagyok egy gazdag "celeb" saját magammtól, sok munkával gyüjtöttem rá össze a pénzt.Megérte:)
2011. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
igen, igen, igazad van a politikusok nyúlják le általában a legtöbb pénzt, de az a baj, hogy mindenki csak felelőst keres, és megpróbál kibújni az alól, hogy ő hibás lenne, mert ő is csak a rendszer áldozata, és egyedül úgyse nem menne semmire, akkor minek is erőlködne. Ahelyett hogy mindenki csak a maga részét csinálná meg...
2011. dec. 4. 12:32
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem gusztustalan.Én férfi létemre több plasztikai műtéten is átestem és senki meg nem mondaná hogy ez egy műtött orr.Persze vannak akik túlzásba viszik...De ha majd elkezd rám hatni az idő akkor szükség lesz fiatalító műtétekre.
2011. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nőknél egyáltalán nem persze (geromazzo) kivételek vannak de ritka, férfiaknál gusztustalan.
2011. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
de még milyen gusztustalan...
2011. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!