Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy mellnagyobbítás? Főleg azoktól kérdem, akik mostanában tervezik megcsináltatni, vagy már megcsináltatták.

Figyelt kérdés
A neten csak olyanokat találok, hogy 800 000 Ft vagy több, de minden ismerősöm azt mondja, hogy ennél jóval olcsóbban is van. Én viszont sehol sem találok ilyet. Hol lehet olyan orvost találni, aki kevesebbért is vállalná?
2012. jan. 7. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem lehet találni,mind nagyon fukar ezer eurón alul nincs sehol..
2012. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezer Euró, az (sajnos) most 300 ezer Ft fölött van valamivel. Ez az ár már korrekt lenne. Ki vállalná ennyiért, hol keressem?
2012. jan. 8. 22:33
 3/19 anonim válasza:

[link]


550-700e FT


Ha eszed van oda mész ahol sok a pénz Euróval, Osztrák vagy Szlovákia:

[link]


Már 1000 Eurótól és olyan szépség klinikák ahol 45000! műtétet végeznek évente. Tehát rutin, semmi dolog.

Az utiköltséggel is sokkal olcsóbban, féláron meglesz

2012. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Ja és van ott 383 Euró-ért is de az csak 1 mellre értetendők, 1000 az már 2-re.
2012. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Én is külföldre gondoltam, csak nagyon tájékozatlan vagyok a témában, azért írtam ki ide a kérdést, hátha vannak nálam tapasztaltabbak :-)
2012. jan. 9. 12:52
 6/19 anonim válasza:
És ha el mondod hogy melyik környéken laksz akkor a legközelebbit kikeresem neked :)
2012. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Esztergomi vagyok, de Budapesten tanulok.

Szlovákia és Ausztria lenne ezért a legjobb, de jó áron igényes sebészért persze hajlandó vagyok más szomszédos országba is elutazni :-)

Köszi szépen!!!

2012. jan. 10. 12:17
 8/19 anonim válasza:

Ausztriában csak drágábbat találsz.

Szerintem itthon jársz a legjobban.

De ezzel nem érdemes spórolni.

2012. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Most állok műtét előtt és jó egy évig végigbogarásztam a netet, műtéten átesettek tapasztalatait olvastam, stb.

Szinte kivétel nélkül elb...ták az olcsó műtéteket, úgyhogy újra kell mindet műteni. Most már kifizetik a piaci árat, így két műtét, és összességében sokkal drágább.


Ez pont az, amin nem éri meg spórolni.

Az implant 300-400e, altatás 70-100, sebész munkadíja 150-250e, egy napos benntartózkodás 10-20e, plusz vizsgálatok, konzultáció, speciális fáslik, melltartók.

Ha nagyon spórolnak az áron, akkor vagy lesz egy ideges alulfizetett sebész (vagy azért olcsó, mert annyira rossz munkát végez, hogy már lasszóval se tud pácienst fogni), vagy egy szintén ideges és alulfizetett altatóorvos. Vagy egy rossz minőségű implantátum.

Én a fentiek egyikét se szeretném, ezért megbízható orvost választottam, akiről még nem hallottam panaszt.


Láttam elég behullámosodott, begyulladt, bevérzett mellet, hogy inkább kicsit többet költsek rá, de egyetlen műtét legyen csak.

2012. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hülyeség nélkül, a múltkor ezen a facebookon reklámozó Kuponvilág nevezetű akciókat kínáló oldalon láttam féláras mellműtétet, az került 400 000 forintba. Nézd meg, hátha van még. És tényleg hülyeség nélkül mondom, ott volt a hirdetés. Fel lehet iratkozni hírlevélre, ami értesít, ha a megadott kulcsszóval érkezik ilyen akciós kupon. Sok sikert :)
2012. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!