Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy mellnagyobbítás? Főleg azoktól kérdem, akik mostanában tervezik megcsináltatni, vagy már megcsináltatták.

Figyelt kérdés
A neten csak olyanokat találok, hogy 800 000 Ft vagy több, de minden ismerősöm azt mondja, hogy ennél jóval olcsóbban is van. Én viszont sehol sem találok ilyet. Hol lehet olyan orvost találni, aki kevesebbért is vállalná?
2012. jan. 7. 18:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem fukarságból akarok spórolni rajta, hanem mert nincs annyi pénzem. Ezért vagyok kíváncsi arra, hogy létezik-e megfizethető, de minőségi megoldás, az eddigi válaszokból nekem az derült ki, hogy akad. Köszönöm szépen!

2012. jan. 15. 14:39
 12/19 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Mellplasztika árak (implantátum nélkül) 350.000 Ft, max 450.000Ft

Mellnagyobbítás árak (implantátummal) 600.000Ft, max 700.000 FT

2012. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Implantátum nélkül hogyan nagyobbítják? Két hetente bucira verik és ha lohad a dagadás, újra kell menni?
2012. jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lüke utolsó :D:D Szerintem úgy, hogy a páciens maga szerzi be az implantátumot. Mint a fodrásznál. Hajfestés 3000, ha viszed akkor 1500.
2012. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Közben felmerült bennem a kérdés: Kedves kérdező! Miért szeretnél mellnagyobbítást? Baleset, műtétből származó dolgot eltüntetni, vagy csak úgy, vagy van valami pszichológiai háttere?
2012. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lüke kérdezné, hogy a nagykereskedelmi forgalmazásban levő steril implantátumokat hogyan szerez be bárki magánszemélyként? Miért érné meg dupla áron, amikor a sebész göngyölegben jóval kedvezőbb áron tudja megvenni, mint kiskereskedő?
2012. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ne ítéljetek el rögtön, de nem baleset, vagy betegség miatt van szükségem mellnagyobbításra.

Nekem nem fejlődtek ki a melleim, hormonális rendellenesség miatt (más "elváltozások" vagy "rendellenességek" is vannak rajtam, de azok kevésbé zavarnak, vagy könnyebben el tudom takarni).

Igen, hallottam én is implantátum nélküli mellnagyobbításról, pl. úgy, hogy saját zsírral (fenékből vett) töltik fel, de ez 3 év alatt felszívódik. Szóval engem inkább az implantátum érdekel.

2012. febr. 8. 20:52
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha fejlődési rendellenesség, akkor viszont sanszos, hogy a TB valamilyen százalékban támogatja. Olyan dokit keress, aki kórházban is rendel, mert így komoly esélyed van finanszírozott műtétre.


Egy ismerősömnek egyik oldalt bordák hiányoznak, mirigyállománya nincs, sőt még szőrtüszők se a hónaljában. Neki ezért 50%-ban állja a TB. Ez rekonstrukciónak minősül.

Dr. Tamás Róbertről tudom, hogy ő foglalkozik ilyenekkel, de más orvosok is vannak, de fejből csak az ő neve ugrott be.

2012. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!