Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az egyik mellem sokkal kisebb,...

Az egyik mellem sokkal kisebb, mint a másik. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
A bal mellem 90-es a jobb 75-ös. Nagyon zavaró és sajnos már 28 éves leszek. Tudom, hogy csak a műtét segít de van valaki aki átesett hasonlón? Gondolom semmilyen módon nem támogatja a TB az ilyen eseteket. Sajnos iszonyú kissebbségi komplexusom van.
2012. ápr. 16. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a mellbimbóm is fele akkora a kisebb mellemen.
2012. ápr. 16. 19:55
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Így a leírtak alapján ez tényleg elég nagy különbség, szóval van egy kis esély TB-s műtétre! :) Az ilyeneket lehet, hogy támogatja, szerintem érdemes utána nézned!!!
2012. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a Tb már tavaly óta nem támogatja ezen műtéteket, csak a rák miatti levételből eredő problémákat, ott is csak a műtétet fizeti, az implantátumot nem (ami sajnos 300-500eFt). Úgyhogy neki kell állni pénzt gyűjtögetni.
2012. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én úgy tudom támogatja a TB de csak ha 30/-nál nagyobb az eltérés a két mell mérete között, de csak a műtétet állja az implantátumot nem. Keress egy plasztikai sebészt valamelyik kórházban és kérdezd meg.
2012. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Tb már a 30%os vagy annál nagyobb eltéréseket se állja sajnos.
2012. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Már nagyon elbizonytalanodtam a 30%-ot illetően egyeztettem egy plasztikai sebésszel és ő azt mondta 30%-nál állja a TB.
2012. ápr. 23. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!